Milletvekillerin bayramlaşmasında gündem Adana Demirspor!

AKP, MHP ve CHP heyetleri videokonferans yöntemiyle bayramlaştı. AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, 25-26’ncı dönemde Adana milletvekilliği yapan MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya’yla Süper Lig’e çıkamayan Adana Demirspor’u konuştu: “Çıksalardı cezeryemiz çifte kutlama cezeryesi olacaktı.”

Adana milletvekili Sarıeroğlu, 25 ve 26’ncı dönemde Adana milletvekilliği yapan Karakaya’yla finalde, penaltılarda Fatih Karagümrük’e kaybederek Süper Lig’e çıkma şansını kaybeden Adana Demirspor konusunda ‘dertleşti.’

‘Gelecek yıl Play Off’a kalmadan başaracağız’
Sarıeroğlu şunları söyledi: “Sayın başkanım; Adana Demirspor Süper Lig’e çıksaydı cezeryemiz çifte kutlama cezeryesi olacaktı. Ama nasip olmadı, hala üzgünüz. Hayırlısı olsun, siz de geçmiş dönem Adana milletvekilisiniz. Çeyrek asırdır bir hasret vardı şehrimizde. Nasip değilmiş diyoruz, inşallah gelecek sene başaracağız. Biraz buruğuz ama inancımız tam. Seneye inşallah Play-Off’a kalmadan bu işi halledeceğiz.”

Yorumlar

Sn.vekil ne yapsaniz olmuyor degilmi. Ads a baskan yarattinizki cok tsk.ler. kac yildir bir turlu sampiyon olunamiyor. Buyuksehir bel.bsk.ligada gitti. Vekil sayiniz ayni kaldi. Bunca caba bunca ugrad bosa gitti.degilmi sn vekilim... burasi adana vekilim kozmopolit karisik... neyseki sn. Murat bey isindi ve sevdi bu isi. Allahtan. ?

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor