Milletvekilinden Boluspor’a dev destek sözü

Ak Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun’da Mehmet İnceayan ve ekibinin her zaman yanında olduğunu dile getiren isimlerden biri. Vekilin destek sözü icraatlarına da yansıyor. Kırmızı Beyazlı camia kulislerinde, Ercoşkun’un kulübe büyük bir kaynak aktaracağını ifade ettiği konuşuluyor. Ayrıca vekilin yakın ilişkileri olduğu bilinen Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakan Yardımcısı Metin Yılmaz ile birlikte Boluspor’a olimpik bir spor tesisi sözü verdikleri ifade ediliyor.

Ercoşkun’un, İl Özel İdaresinin ve Başkan İnceayan’ ın damadı Ervani Alemdar’ın müdürlüğünü yaptığı Termal Otel’in İl Genel Meclis Başkanı sıfatıyla asıl patronu olan Mücahit Kutlu’yu yönetime dahil edilmesini sağlayarak Mehmet İnceayan ve ekibinin yanında olduğunu gösterdiği iddia ediliyor. Ercoşkun’un Bolu’da ki inşaat ve emlak işlerinde sağ kolu olduğu söylenen Fatih Yazıcı’nın da kulüpte etkin bir rol oynadığı tahmin ediliyor.

Taşın altına elini koydu

Senelerin deneyimli Başkanı İnceayan, kongre sonrası yaptığı açıklamalarda kulübün maddi durumunu düzeltmek için göreve geldiğini, tüm alt yapı koordinatörlerini değiştirerek devrim yaptığını söylemişti.Bir buçuk ay içinde sihirli değnek dokunmuşçasına Boluspor’u futbol fabrikası yaptığını hemen ispatladı.

İnceayan transfer döneminde, Boluspor için gelecek vadeden ve birkaç yıl sonra takıma çok daha büyük maddi getirisi olacak olan 4 alt yapı oyuncusunu 250 Bin TL’ye Gençlerbirliği’ne satıldı.

Bunun yanı sıra İnceyan’ın eşinin yeğeni Seçkin Kavarna’ nın, Necip Çarıkçı, Ervani Alemdar ve Recep Aydoğanlı ile birlikte transfer komitesinde etkin rol oynadığı konuşuluyor. Kulübün hemen hemen tüm transfer görüşmelerinin Seçkin Kavarna ve Ervani Alemdar’ın büyük destekleri ile Termal Otelde yapıldığı iddialar arasında olan bir başka konu.

Bolu Ekspres Gazetesi

Yorumlar

arada bir haberads ye göz atıyormusun ömer çelik ????

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Boluspor