"MHK Ptt 1.Lig'e şaibe katmıştır"

Fifa kokartlı eski hakem Muhittin Boşat Kanal 24 programındaki yayında Merkez Hakem Kurulu ve başkanı Kuddusi Müftüoğlu'nun Ptt 1.Lig'de Alanyaspor'u şampiyon yapmak için elinden geleni yaptığını belirtti.

Karabükspor'un iddaaları üzerine araştırma yaptığını belirten Boşat, "Bu iddaaları araştırdım hepsi doğru. Alanyaspor'un son 4 maçına Kuddusi Müftüoğlu'nun has adamları veriliyor ve o hakemler bir hafta sonra derbi verilerek ödüllendiriliyor. Adana Demirspor maçına Alanyalı hakem veriliyor. O hakem Adana Demirspor'un golünü iptal ediyor ve saf dışı bıraktırıyor. Gaziantep Bşb.Spor-Adanaspor A.Ş. maçında hakem 90 artılarda uyduruk bir penaltı veriyor ve Adanaspor A.Ş. şampiyon yapılıyor. Neden? Çünkü bir hafta sonra Adanaspor A.Ş.-Alanyaspor maçı var." ifadelerini kullandı.

Muhittin Boşat'ın konuşmasının tamamı bu videoda;

Yorumlar

valla ne yaparsa yapsın giresun bu hafta alanyaya zor puan verir. karabük direk gider.
allah belalarını versin futboldanda soğuttular insanı,şaibeli ptt 1.ligi turuncularda şampiyon olduk diye seviniyor emin olun turuncularla maçımızda bile hakem ayarlanmıştı ipimizi orada çektiler
bok renkli turgey aş nin zaten ikinci yarıdaki tüm maçları şaibeli muhittin hocam araştırın bak neler çıkar totoş bayro da alınterinden falan bahsediyor gvşk
adanademirsporun golünü vermeyen o .o yan hakem, hakemlik hayatı boyunca adana sınırlarından uzak dursun yazduk...
turuncularin butun oynadigi macla saibeli onlarda duzenin takimi oldular ilk yerel secimlerde akp belediye baskan adayi desteklenecek hem demirspordan hemde huseyin sozluden kurtulacaklar bunlar turuncularin hesabi hesablari tuttu ama vicdani unuttular bunlarda zaten vicdan yoktu hirsizlarla isbirligi yaptilar yoksa evelki seneler daha iyi kadrolari vardi niye cikamadilar allah yukarida alma mazlumun ahini cikar ahaste aheste .

Yeni yorum ekle