Metehan’ın talibi çok

Bir sezon önce Altınordu ile harika işler yapan ve Adana Demirspor'a transfer olan, ancak geniş kadroda yer bulamayan 27 yaşındaki sol açık Metehan Mimaroğlu'na teklif yağıyor.

Geçen sezon Adana Demirspor'a transfer olan, ancak geniş kadroda yer bulamayan 27 yaşındaki sol açık Metehan Mimaroğlu'na teklif yağıyor. Süper Lig'den Ümraniye, İstanbulspor ve Hatayspor, Demirspor'la görüşmelerini sürdürüyor.

Yorumlar

Ver kiralik oynasın adam gelişsin
hocam ne kiraliğı ne geliştirmesi adamın yaşı olmuş 27 kadroda yer bulamaz süperlig oyuncusu değil satılması gerek
Maaş ödüyoruz durduk yere bedelsiz bile olsa verilmeli
Bu adamın kisilik sorunları var, kesinlikle gonderilmeli...
bU lig zor bir lig..Yedek oyuncun da,11 oyuncusu kadar kaliteli olmalı..İyi oyuncu Metehan ancak süper lig oyuncusu değil..Bir de bu oyuncular maalesef süre bulduklarında fazla şeyler yapmak isteyip,kapasitelerinin farkına varmıyorlar..Yunus kendini inanılmaz geliştirirken Maalesef Metehan'da bu gelişmeyi göremedik..Yetenek yüce yaradanın vergisidir ancak o varsa üstüne koyabilirsiniz..Emeklerine sağlık..
hakkatten doğru izzettin yetenek allah vergisi bir semih kaç yıldır tık yok.tayyip kendini baya belli etti, ya samet onca zaman yedek kaldı.çalışma ve sabırla hakkını aldı.yunus baya yetenekliymiş erken toparladı . rasul yerini bulamadı.metehan ise hemen ilk onbir bir yılda şöhret , ve avrupa olmaz ne kaa köfte o kaa ekmek.mete. bir i. çokçalış hem yetenek, hem hırs var umarız çabuk toparlar . inşaallah hepsi faydalı olurlar ads için.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor