Mersin İY’dan süper atak

PTT 1. Lig’e iyi bir başlangıç yaparak 4 puan ile 6. sırada bulunan Mersin İdman Yurdu’nda yönetim transfer için düğmeye bastı. Mehmet Yıldız’ın kilolu ve daha hazır olmayışı yüzünden Nduka’yı forvette oynatan Güney ekibi, Kasımpaşalı Adem Büyük ve Sivaslı Abdulkadir Özgen için yeniden atağa kalktı.

Cuma günü bitecek transfer sezonu yüzünden elini çabuk tutmak isteyen kırmızı-lacivertli ekip, bu iki futbolcuyu renklerine bağlamak istiyor. Daha önce Adem ve Abdulkadir’den olumsuz yanıt alan Mersin İdman Yurdu’nun0 çarşamba günü mesai saatine kadar oyunculara imza attırması gerekiyor.

Geçtiğimiz gün oynan Mersin-Karşıyaka maçında çok üstün bir performans sergileyen Raheem Lawal, tüm camiadan tam not aldı. Hem defansif hem de ofansif alanda oldukça etkili bir görüntü çizen Nijeryalı oyuncu takımın ataklarını başlatan ve olgunlaştıran isimlerin başında geliyordu. Her iki yarıda da Karşıyaka defansının arasına sortiler yapan Lawal, 90 dakika boyunca sahada basmadık yer bırakmadı.

Yorumlar

Diğer futbolcuların parasını vermek için Lawalı satan o zamanki yönetim mutlumu şimdi?Hem geçen yılki 2.yarı başarısızlığına imza attı hemde daha fazla paraya satılabilecek topçuyu elden çıkardı.Neymiş Lawal oynamak istemiyormuş,yok Lawala ulaşamıyorlarmış.Adam oynuyor işte.Siz adamı yanlış yönlendirir ve yönetemezseniz elin adamı alır yönetir.Beceriksizliğin güzel örneği..

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Mersin İdman Yurdu