Mersin İdmanyurdu cephesi

Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Yusuf Şimşek, galibiyeti hak eden bir oyun ortaya koyduklarını ancak 1 puanla yetindiklerini dile getirirken, transfer yasağının kalkmaması halinde görevini bırakacağını açıkladı.

İlk yarıda çok sayıda gol pozisyonuna girdiklerini anlatan Şimşek, "Maçın 60. dakikasından sonra nedense biz 10 kişi kalmışız gibi geri çekildik. Açıkçası bu beni rahatsız etti ama deplasmanda alınan 1 puan iyidir. Güzel bir maç seyrettirdiğimizi düşünüyorum." diye konuştu.

Transferde 5-6 futbolcu ile görüşme yaptıklarını vurgulayan Şimşek, transfer yasağının kalkması durumunda bu oyuncuları kadroya dahil edeceklerini anlattı.

 

Yorumlar

bırakın bu bayat haberleri sedat sözlü basın toplantısı yaptı.Tüm sitelerde yayınlandı.Siz hala mersin cephesindesiniz. taze taze haberler bekliyoruz
şimdi buradan yiğidin hakkını yiğide verelim.Mersin gerçekten oyunu çirkinleştirmeden bizden üstün oynadı.Hatta galibiyeti bile hakkettiler.Ama kalede emrullah vardı.Hani diyoruz ya şimşeğin onuru sana emanet helal olsun onurumuzu korudu.helal olsun.oğuzhan.göksu pote gerisini at çöpe başka lafa gerek yok.

Yeni yorum ekle