Mehmet Uslu'dan sakatlık açıklaması

Akhisarspor karşılaşmasının 9.dakikasında sakatlanarak oyundan çıkan Mehmet Uslu kendi sosyal medya hesabından sakatlığı ile ilgili açıklama yaptı.

Tecrübeli oyuncu yaptığı açıklamada, "Akhisarspor ile oynadığımız müsabakada talihsiz bir adele sakatlığı yaşadım. Kısa zaman içinde inşaallah cok daha sağlam bir şekilde sahalara döneceğim. Bunda da bi hayır vardır rabbim kimseye sakatlık vermesin. Arayan soran herkesden Allah razı olsun." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Beyler destek olalım demirsporumuza başka Demirspor yok , bizler armaya renklere aşığız başka kimseye değil , buradaki olumsuz yorumları herkes gibi topcular başkan vs vs herkes okuyor olumsuz etkilemeyelim lütfen , Demirspor kuşaktan kuşağa babadan ogula mirastır , topcularin ilgi Sevgi ve morale ihtyci var tribün etkisiyle yapabileceklerini bile yapamiyorlar lütfen destek olalım cuma akşamı bagrimiza basalım kötü sözden küfürden kaçınalım biz taraftarlar için aslolan demirspordur , yalnız bırakmayalım demirsporumuzu...birde acilen Berk Yıldız takıma kazandırılması lazım,...
Akhisardan puanla dönüyorsan takım iyi demektir.
the end arkadaşıma katılıyorum bunca sakatlıklar arasında birde hata yapan berk yıldızı ve digerlerini kazanmak gerek illaki ceza alacaklarsa para veya başka usulle cezayı ceksinler şu an acil ihtiyaçımız var hd başkanım büyüklüğünüzü görelim tam zamanı selamlar saygılar
Akhisar dan 1 puan içeride galibiyet niteliğinde
eskişehiride yenemezsek eğer bu ligden çekilelim bence maç izlemeye korkar oldum yazık ki ne yazık , neyseki Eskişehir dost takım bize bir güzellik yapacaktır yoksa bizim galip geleceğimiz falan yok futbolcular bizim gibi üzülüyorlarmı acaba çok merak ediyorum birde paralarını gününde alıyorlarmı , alıyorlarsa hak ettiklerini düşünüyorlarmı.nerde o eski yüreğini sahaya koyan futbolcular bize adanalı futbolcular lazım yenildiğinde HAZMEDEMEYECEK ve bir sonraki maça hırsla çalışacak , birde nerde sakat , çarık , çürük futbolcu varsa hepsi maşallah bizim takımda bunları en kısa zamanda diğer takımlara kakalamak lazım ben artık utanıyorum maç izlerken elim yüreğimde ne zaman bu maç bitecek te kurtulacağız diye beklemekten.ads taraftarı kesinlikle bunu haketmiyor bu böyle biline..
bu sene yine taraftar şampiyon..
Erkan zengin Karagümrük’ten ayrıldı ve hemen alınmalııı takıma liderlik yapar iyi bir oyuncuuuu

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor