"Mavi umutları alıp gidiyorum"

Adana Demirspor'un yollarını ayırdığı Sezer Özmen yaptığı açıklama ile taraftarlara veda etti.

Sezer Özmen yaptığı açıklamada, "1.5 yıl bulunduğum çok sevdiğim Adana Demirspor kulübüyle değerli başkanımız ve hocamızın kararıyla sözleşmemin fesh kararı alınmıştır. Yazılacak çok şey var sevgi olarak ama kelimeler yetersiz kalır. Değerli şehrimize ve büyük taraftarlarımıza ilk günden bugüne kadar yaptıkları herşey için çok teşekkürler. Lacivert hüzünler yaşasamda içimde mavi umutları alıp gidiyorum." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

U-N-U-T-U-L-M-A-Y-A-C-A-K-S-I-N
Giresun da demirsporumuz gol yemesin diye futbol hayatını tehlikeye atıp ayagını feda eden sezer özmen neden ayrıldı kulüp bir açıklama yapacaktır umuyorum bir taraftar olarak merak ediyorum???
Vefasızlığın bu kadarı Olmadı yakışmadı .Vefasız insandan hiç bir şey olmaz Güle güle adam gibi adam Andersona dünya para verenler utansın
günümüz futbolu endüstriyel, artık duygulara yer kalmadı. ne yazık..
Yoruma gerek yok rumuzum herşeyi anlatır...
Bu adam gidemez. Herkes gitsin bu adam gitmesin. Bu duygusallık değil. Böyle yürekli oyuncu gelmez daha
unutursak kalbimiz kurusun
Hoscakal bu takima gonul veren degerli insan
Başkan teknik heyet bu adamı bu şekilde yolluyorsan süper lige çıkmayın bırakın gidin takımda ki tek ruhu ile mücadele eden futbolcu sezer özmen di kimse kusura bakmasın bunlarda cep doldurup gideceklerdır.
bu adamı bu sekılde yolladınız ya başkana da hocaya da birşey demiyorum
Yolun ve bahtın açık olsun adam gibi adam..
Oynadığın veya oynanadigin sürede ve süreçte paranı maaşını aldın. Halkındı.sozlesne varsa paranı almakta hakkinizdir. Ancak bir futbolcu transfer edilirken kulübe kazandırılır ayrılırken değil... oynamayan hiç oynamadan para alanları saysanız ohoooo kuyruklar olur.
ads ye yakışmadı gitmesi gereken öncelikle yılmaz dır
ads na neden en çok vebal ve ah alan kuluptur dıyorlar ?işte bu yuzden. bundan dolayı feliştahı gelse ads ıflah olmazzzz
Utandim, affet bizi Koca Yürek
Sadece yazık çok yazık bu futbolcumuz hak etmediği bir muameleye maruz kaldı , ADS forması her zaman Sezer özmene layık olacaktır bu böyle biline kıymet bilmeyenlere ne diyeceğimi bilemiyorum sezer kardeşim biz senden sonuna kadar razıyız allah da senden razı olsun , en kısa zamanda bu onurlu formayı senin gibi onurlu birinin giymesi temennilerimle başarılar diliyorum.İnşallah tekrar takımımızda görev alırsın kardeşim seni çok seviyoruz hakkını helal et..
Adanalı bir dede olarak SEZER ÖZMEN e yazılan duygu,vefa yüklü yazılardan gurur duydum.Hepinize bravo diyorum.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor