Mavi Şimşekler yıldız avında

Kulüp başkanı Murat Sancak transfer için harekete geçti.

Bugün Sabah gazetesinde yer alan habere göre Adana Demirspor ikinci yarıda transfer bombaları patlatacak. Haberde; mavi-lacivertlilerin listesinde Umut Bulut, Mehmet Akyüz, Volkan Babacan ve Emmanuel Adebayor'un olduğu öğrenildiği ifadelerine yer veriliyor.

Yorumlar

Kardeşim yoksa Meclisde EYT yasası çıkacak diyemi bunları alıp getirip burada emekli edeceğiz?bir kaleci için 33-34 yaş olabilir ama oyuncu futbolcu için yaş yüksekdir.şimdi kimse çıkıpda onu bunu yaşlı futbolcuyu örnek göstermesin.binde bi veya arasıra olabilir.murat akın ,anderson geldiler sezonu bitiremeden jübile yaptılar.bu 4 futbolcunun içinde bizde iş yapacak tek futbolcu kalecidir ve diğerleri çöptür.olsa olsada ancak ve ancak yedek olurlar.zaten yaşlı olarak erkan zengini aldık elimizde volkan şende var ve bunlar yeter.alacağımız diğer futbolcular orta yaşta olsunlar.eğerki başkan ciddi ve samimiyse (menejeri göndermediği için ben inanmıyorum ama ) ezeyle anlaşılmış diyorlar doğruysa eze iyi bir golcü takıma çok faydası olur.kayserinin topçuları paralarını alamadıklatı için hep sözleşmelerini feshediyorlar.oradan ortasahaya başta hasan hüseyin acar olmak üzere diğer mevkilerede futbolcu alabiliriz.aynı keza krizde olan ankaragücündede işimize yarıcak. futbolcular var.pzvnk burak çalık bizi istemiyormuş olsaydı diğer kanattada tayfur bingöl alınsa çok iyj olurdu.yani burak çalık, tayfur bingöl, hasan hüseyin acar, eze ,gökhan alsan,volkan babacan ve sâğ ve sol beklerede birer tane bek olmak üzere toplam bu 8 oyuncu alınsın bu takımı uçururlar.ama yoksa bu yaşlı futbolcularla asla olmaz.olsa olsa birilerinin menejerle birlikte paraları cebellezi yapıp biryığın borçla takımı yüzüstü takımı bırakmaktır.Allah verede takımın üstüne kredi mıredi çekmeselerdi.
ds un acil ihtiyacaı nedir ? tespitleri dogru yapmazsanız çözümleriniz ve neticeleride yanlış olur. durum böyleyken nasıl bır yol izlenir, danışa danışa daglar aşılır. an itibarı ile sn. başkan en yetkılı kişi degılmıdır. yönetıcılerden bırını görebılıyormusunuz ? hayır. ancak sn. başkanda etrafına dön bır bak kardeşim.bakmazsan etrafını kolaçan etmezsen seni dile dolarlar. aldıgınız kararlar olumlu netıce vermedı. süreklı oyuncu süreklı hoca degıştırıyorsun. bırde etrafına bır daha bak lütfen. bu söylemlerınız sadece sızın ıyı nıyetlerınızden şüphemız olmadıgı ıcındır. ama ya aksi olursa sn.başkan ? çunkı bakıyoruz aldıgınız kararları sorgulamıyorsunuz, kafanıza göre kararlar alıyorsunuz. ailenız size fırma ıdare etmeyıde böylemı ögretti ? koca şirketleri böylemi idare edıyorsunuz. SN. BAŞKAN KIMSENIN SÖYLEMEDIGNI BEN SÖYLIYEYIM SIZE, BAKIN BU KADAR BORCU KIM ÖDEN BENI ILGILENDIRMEZ. ANCAK BIRAKIP GITTIGINIZDE BIR TL YE TEMLIK KOYMAYACAGINIZA VE HİBE EDECEGINIZE SÖZ VERDINIZ. EGERKI AKSI OLURSA DEGIL BU ADANA BU TURKIYE SIZIN ADAMLIGINIZI TARTIŞIR BILESINIZ. ÇUNKI BU KONUDA DEMEÇ VE SÖZLERINIZ VAR. YOK BAŞARI VE DS UN SELAMETI GELECEGI ICIN PROJELERI HAYATA GECIRISENIZ HERKES SIZI AYAKTA ALKIŞLAR. AMA SU ANA KADAR BORÇ YUKSELMIŞ BAŞARI YOK KALICI BIR ESER HIC YOK. TOP SIZDE....MİLLET ZATEN GEREKEN TÖLERANSI GÖSTERMEKTEDIR.
Müthiş yorumlar, yapıcı eleştiriler. Umarım başkan okuyordur.
GALATASARAYDAN TAYLAN ANTALYALIYI KİRALAYALIM
kaleci volkan babacan santrfor mehmet akyüz forvet arkası recep niyaz üçünü al takım uçar
Kayserispordan ziya tam ADS nin aradığı bir futbolcu .Bizdeki Tanju nerelerde?Sağbek aramaya gerek yok derim.sağlam bir sağbektir.
Recep Niyaz Çok iyi oyuncu yıllardır bize gelmesi için bekliyorum. En az 5 yıl sözleşme imzalamak gerek bu oyuncu ile çok iyi bir topçu. İnşallah transfer olur amma kiralık gelecekse gelmesin lütfen kiralık oyuncudan verim alınmıyor. 5 yıllık sözleşme yapalım.
Mevcut yonetim mantalitesiyle Messi ve Ronaldo gelse bile bizden bir halt olmaz...
forvet hattına bafetimbi gomis in alınması şart eze onun yedeği olmalı kalecinin yaşı önemli değil fenerdeki volkan arslan alınmalı olmuyorsa ikinci alternatif Rüştü Reçber kaleye geçmeli birde forvet hattında stokes çok iyi bir golcü olabilirdi neden gönderildi ?. Ayrıca defansa gelirsek uzun boylu 28 yaşlarında hiç evlenmemiş içkisi alkol kullanmayan oyuncular alınmalı 6 tane alsak yeter fazlası sıkıntı zaten kupadanda elendik. ve orta saha en önemli bölge işte burada vallaha aklıma hiç isim gelmiyor burayada 5 isim alalım. En son olarakta yedek kulubesi kesinlikle kuluben iyi olacak arkadaş kulube önemli çok önemli kulube en önemli.
Admin ş.... biri benim nikimi kullanarak şerefsizce yorum yapmış.gomis alınsın eze Gomisin yedeği olsun diyen kişi sahtekardır. lütfen o ş... nikini değiştirin.g... adam gibi kendi nikini kullansana sen aklın sıra buradaki yorum yapan kişileri birbirine düşürmeyemi çalışıyorsun?seni sahtekar ikiyüzlü seni.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor