Manisa karşısında Umut'a büyük görev düşüyor

Sezon ortasında Galatasaray'dan büyük umutlarla Adana Demirspor'a transfer olan Umut  Gündoğan'a zorlu Manisaspor deplasmanında büyük görevler düşüyor.

Sezon başından bu yana Adana Demirspor'un orta sahasında yaşanan kriz bir türlü çözülemedi. Büyük beklentilerle bu bölgeye transfer edilen Umut Gündoğan Adana Demirspor forması ile oynadığı biri kupa toplam 13 karşılaşmada beklenileni verememişti. Ancak 3 hafta önce Adana'da Şanlıurfaspor önünde kaydettiği gol, kendisine olan güveni ve taraftarların kendisine olan desteğini arttırmıştı.

Gaziantep BŞB maçında orta alan ve forvet hattında görev yapan Özgürcan, Bewykan ve Hüseyin'in kart cezalısı olması ve Artun'un da sakatlığının tam olarak iyileşmemesi sonucunda Adana Demirspor'un orta alanında görev yapacak olan Umut Gündoğan'ın omuzlarına hem ofansif hem de defansif anlamda büyük bir yük bindiriyor.

Sezon başından bu yana orta alnın ortasında görev yapan Umut Gündoğan'ın, Ünal Hoca'nın görev vermesi durumunda Beykan'ın görev alanı olan forvet arkasında da görev yapabileceği edinilen bilgiler arasında.

Yorumlar

lan umut oynayacaksan oyna artı be. urfa maçında iyiydin ama okadar başka bişeyini görmedik. sıra sende artık al şu sazı eline.
evet umut kardeş geldiğinden beri sadece urfaya bir gol attın o kadarcık.senin gerçek futbolun bu değil.hurşu artık kendini buldu inşallah manisa maçında da devamını getirir. artık senin de sahne alma zamanın.sen gerçek futbolunu oynadıktan sonra manisa engelini çok daha rahat geçeriz.haydi aslanlarım.yenin gelein şu maniısa yı..manisa can derdindeyse bizde şampiyonluk için can derdindeyiz.yolunuz açık ,sonumuz şampiyonluk olsun .olacak da inşallah.
artun ne ara sakatlandı anlamak mümkün değil ya nasıl sağlık ekibi bu nasıl idman programı Yiğitcan sezonu kapattı...özgürcan cezalı beykan cezalı umut canı isterse koşuyor işimiz allaha pardon allese kaldı şansımız bol olsun diyorum artık
umut mutlaka timurun yerinde forvet arkasında oynamalı ünal hocam,geride gardı düşüyor ortasahamız teslim oluyor ve çok gol yiyoruz,bu maçta deneyelim forvet arkasında en azından bir yarı,ön liberoda attamahla birlikte hakan söyler veya cumali oynarsa ortasahamız taş gibi olur
umut oynayacağına fatih şen oynasın daha iyi
umut forvet arkası iyi oynar

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana DemirsporAltay