Maçın hakemine tepki

Hafta sonu oynanacak Adana Demirspor-Boluspor karşılaşmasını Onur Karabaş yönetecek.

TFF tarafından yapılan bu atama özellikle Demirspor taraftarları arasında tepki ile karşılandı. Bilindiği gibi; Tarih: 19 Mart 2017 tarihinde Elazığ’da oynanan Elazığspor-Demirspor karşılaşmasını Onur Karabaş yönetmişti.

Bu karşılaşmada, Onur Karabaş daha karşılaşmanın 6. dakikasında stoperimiz Onur Akbay'ın yüzüne dirsekle vurulması ve bu yüzden Onur'un elmacık kemiğinin kırılmasına seyirci kalmıştı. Karşılaşmaya elmacık kemiği kırık durumda devam eden Onur Akbay, birçok ikili mücadelede istediği performansı sergileyemedi.

Bu karşılaşmada iyi bir oyun sergileyen Adana Demirspor Tiago’nun golü ile de öne geçti. Ancak daha ilk yarıda ortada bir neden yokken Tiago’ya kırmızı kart gösteren hakem, oyunun gidişatını değiştirdi. İkinci yarıda teknik direktör Engin İpekoğlu'nu tribüne gönderen Onur Karabaş, sayesinde Demirspor karşılaşmayı 4-2 kaybetmişti.

Şimdi tüm Demirspor camiası bu karşılaşmaya Onur Karabaş’ın neden atandığı, yine maçı katledip etmeyeceği ve bu karşılaşmada hakem kararlarının neler olacağı konusunda birçok soru işareti var.

Yorumlar

Amaç taraftarı kışkırtıp saha kapatmak demırsporu düşürmekmi yoksa günah çıkartmakmı pazar akşamı gorecegiz
Seni de kaleye sokmazsak namerdiz
Haber güzel fakat ben atamadan şaibe duymuyorum. Tff nin çokta umrunda değiliz şu dönemde. Zaten kendimizi yiyip bitirirken sürekli Tff nin yapacağını biz kendi kendimize fazlasıyla yapıyoruz zaten.O bakımdan Mustafa Uğur ümit ediyorum ki elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışacak karakterde bi hoca zaten. Ben bu takımın ünallı kadrodan farklı olduğuna inanmıyorum. Ekran değil tribünde maçı izle diğer futbolcularında istekli olduğu besbelli oluyor. İnanırsak neden olmasın.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
BolusporAdana Demirspor