Maçın hakemi belli oldu

Süper ligde deplasmanda oynayacağımız Rizespor karşılaşmasının hakemi belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan yazılı açıklamaya göre, 13 Ocak Cumartesi günü saat 19.00’da İstanbul’da oynanacak olan karşılaşmayı Volkan Bayaslan yönetecek.

Yorumlar

FIFA dan transfer yasagı geldi demekki kulüpte kriz var
Rize maçından hiç umudum yok. mevcut kadromuz çok farklı bir şekilde yenilebilir. başkanın transferleri çok acil bir şekilde gerçekleştirmesi ve takımı güçlendirmesi gerekir. erteleme maçları sonrasında, aslında kısmet ayağımıza gelmişti hedefimiz için. başkanın takımı devre arasında boşaltsaydı daha yüksek bir puan elde edebilirdik. zamanlaması yanlıştı.yanlışı hala sürüyor. hayırlısı..
transfer yasağı zamanında barcelonaya,real madrite,paris st.germenede geldi bu bir. hemen felaket tellallığına soyumaya meraklı olmayalım ayrıca eğer bu kadar delikanlıysan benim gibi isminle katıl buradaki yorumlara bu iki başkan açıklama yaptı böyle bir sıkıntı yok diye bu üç bu kadar ahkam kesiyorsunda benim gibi kombinemi aldın yoksa ads store'dan alışverişlermi yaptında takıma bir katkın oldu bu dört. karınca kararınca herkes bütçesini ayarlayarak ads storedan birşeyler alsın ve takıma azda olsa katkımız olsun. buda beş. sanki kendisinin 5 kuruş katkısı varmış gibi her fırsatta felaket tellallığına soyunup ortalığı bulandırmayın yeter buda altı. sağlıcakla kalın.
transfer yasagi yok yalan haber.bizimkiler gerekli yere transfer yapamiyor.damla yine takimin basinda cikarsa rizede bize 3-4 cakar .ilhan palut serkan damlayi sazan gibi avlar.
Rize inşallah geçen haftaki yenilginin faturasını bize kesmez. Haydi artık biz bizeyiz. Şimşek sen ne zorluklar gördün. Bunu da atlatırsın.

Yeni yorum ekle