Maçın hakemi belli oldu

Adana Demirspor ile Boluspor arasında oynanacak TFF 1. Lig 22. hafta maçını Onur Karabaş yönetecek.

18 Şubat Pazar günü Adana 5 Ocak Stadı’nda oynanacak ve saat 18.00’de başlayacak maçta Onur Karabaş düdük çalacak. Orkun Aktaş ve Bilal Gölen’in yardımcı hakemler olarak görev alacağı müsabakanın dördüncü hakemi ise Mert Güzenge.

Yorumlar

Pazar günü saat 18.00 oynanacak olan adana demirspor-boluspor: müsübakasına TFF tarafından onur karabaş a görev verilmiş. Hatırlarsanız bu hakem bizi elazığ da göz göre göre yakmıştı, bu hakem yine geçen 21.hafta oynanan elazığ-denizlispor maçını yönetmiş, elazığ sporun 1-0 kazanmasını sağlamıştı. Bu hakem Adanademirspor-Bolu müsabakasına kasıtlı verilmiştir. Bu hakem vürüslü ve TFF nin tetikçi hakemlerinden biridir. Bu hakem değiştirilmelidir. Adanademirsporum hakkı şu zor günlerde üç puana hasret olduğumuz bu günlerde anılan bu hakem tarafından puanlarımız gaspedilmemelidir. Yönetim ve şehrin ileri gelen yetkilileri TFF girişimde bulunmaladır, Bu maç çok tehlikelidir. Bu maç kimleri ilgilendirmiyor ki, Samsunspor, Denizlispor, Erzurumspor, Elazığspor,Eskişehirspor, v.s. Gaziantepspor ve Manisaspordan sonra üçüncü takım aranıyor, TFF bu takımları korumak için bizim üstümüze oynarlarsa hiç şaşırmam..
Değiştirileceği ihtimali çok düşük. Oynayıp kazanmaktan başka çaremiz yok. Acaba Fırat Aydınus'u niye yıllardır Adanaspor maçına veremediler de bu şaklaban hakemi bize verdiler ?
......... yan bastın ads
Kara Baş onur.Arkadaslarin belirttigi gibi gecen yilki Elazig daki facianin baş musebbibi zat.Yuzun varsa federasyondan bu mac icin azlini iste.5 Ocak senin gibilerini cok gordu gerci,lakin bu taraftarin ahini tasiman agir gelir.Demedi deme......
Umarım ads ye önyargılı tavırları ve kararlarıyla takımımızı yakmaz
Yönetim acilen harekete geç bu adam tam bir cellat
Bu mac ne bolu yu nede bizi kolla karabas adam ol adam gbi yonet bize yeter elazig macini hicbir demirsporlu unutmadi o mac oraya bizi yakman icin atanmistin bolu macindaki gorevin insallah ayni degildir
Arkadaşlar relax olalım. Bende dahıl tüm gercek demırsporlular biliyoruzki , Uzerımızde cok karanlık projeler ve sınsı oyunlar var ! Fakat A.Gücü macını hatırlayın ! O mactada METE denen eyyamcı ....... atanmıstı !? ................................................................... Bız Demırspor gıbı oynarsak 10 tane KARABAŞ yollasınlar hava !!
sayin hakem senin simdiden ....... ......... .......... ...........

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
BolusporAdana Demirspor