"Leroy kaliteli bir oyuncu"

TFF 1. Ligin 22. haftasında kendi saha ve seyircisi önünde Balıkesirspor’u ağırlayacak Adana Demirspor’da teknik direktör Engin İpekoğlu, düzenlediği basın toplantısında takıma dair soruları cevapladı.

Sorulan bir soru üzerine taraftarların çok şey beklediği Leroy George ile ilgili açıklamalarda bulunarak; “Leroy şu ana kadar verdiklerinden çok daha kaliteli bir oyuncu. İnşallah Balıkesirspor maçından itibaren o da gerçek kimliğine kavuşur. Kısa süre içerisinde bir futbolcudan istediğiniz performansı almanız mümkün olmuyor, alışma sürecinde diyelim. Artık Balıkesirspor maçından sonra sadece Leroy’un değil bütün takımın, teknik ekip de dahil şapkayı çıkartıp önümüze koymamız lazım.” İfadelerini kullandı.

Yorumlar

Fevzi-Serkan Raspopovic Onur Oğuzhan-Servan Alican-Grbic Tiago Leroy-Pote
Fevzi oynuyo mu
cumartesi maratondayız geliyoruuuk tribünün gerçek efsanelerinin tribüne çıkma vakti geldi tam 4 yıl oldu tribünde yoktuk ama geliyoruz grupla birlikte bu hafta desibelle yıkacağız stadı. biz maratondayız göksel, adem, ramazan, Ertan abi ve diğerleri bu hafta yine eski günlerde ki gibi senkronizasyon sağlayıp yıkalım stadı. yeni bir heyecan yeni bir ruhla - açtık önümüze beyaz bir sayfa - sen oyna yazalım içine bizler - bu sene şampiyon mavi şimşekler :)
servan nedir arkadaş. son maçta kaç isabetli pası var. izleyin sayın bakalım.

Yeni yorum ekle