Kuzeyin kızları ‘play-off’ diyor

Spor Toto 1. Lig'de son haftaya girilirken 55 puanla 7. sırada yer alan Adana Demirsporlu taraftarlar takımlarının Play-Off trenine bineceğine inanıyor. Mavi-lacivertli tribünlerde bir yılı aşkın süredir Kuzeyin Kızları olarak yerini alan kadın taraftarlar kader haftası öncesi SABAH'a konuştu. Kadın taraftarlar, "Adana Demirspor her zaman zorlukları aşan bir takım oldu. Play-off'a katılacağız. Umudumuzu hiçbir zaman kaybetmedik" şeklinde konuştu.

GÖNÜLDEN BAĞLIYIZ
Grubun liderlerinden Havva Nur Koğa, Gülcan Traş, Mükerrem Göçmen ve Berivan Güneş, "Bizler takımımıza gönülden bağlıyız. Adana Demirspor uzun bir süredir süper ligi görmüyor. İçimizde büyük bir özlem var. Bu yıl bunu başarmak istiyoruz. Ligde son haftaya girilirken Ankara'da Gençlerbirliği'ni yenip üsteki rakiplerin puan kaybetmesini bekleyeceğiz. Biz umudumuzu hiçbir zaman yitirmedik" dediler. 

İYİ HABER BEKLEYECEĞİZ
Futbolu çok sevdiklerini Adana Demirspor'u da bir tutku olarak gördüklerini belirten Kuzeyin Kızları, "Koca bir sezonu tamamlamak üzeriyiz. Bu sezon çok şanssız maçlar oynadık. Son haftalarda karşılaştığımız Adanaspor, Altay gibi. Bu maçlarıbirini beraberlikle değil de kazansaydık şu anda bu play-off yolculuğuna başlamıştık. Ancak bu gidişi son haftaya bıraktık. Ankara'dan mutlu bir haberbekliyor olacağız" yorumunu yaptılar.

Sabah Gazetesi

Yeni yorum ekle