Kulüpten Yunus Akgün ve Tarık Çamdal açıklaması

Samsunspor maçında forma giymeyen Yunus Akgün ve Tarık Çamdal için kulüpten açıklama yapıldı. 

Kulübün resmi sayfasından yapılan açıklamada iki oyuncunun da sakatlığından dolayı forma giyemediği ifade edildi.

Kulüpten yapılan açıklamada, "Oyuncularımızdan Yunus Akgün, dizinde  yaşadığı sakatlık  nedeniyle Yılport Samsunspor karşısında forma giyemeyecektir. Ayrıca futbolcumuz Tarık Çamdal'da karın kasında zorlanma nedeniyle bir süre takımdan ayrı kalacaktır." ifadelerine yer verildi.

Mavi-Lacivertli takımda Yunus Akgün ve Tarık Çamdal'ın dışında Samet Akaydın, Aissati, İsmail Yüksek, Rangel ve Kerim Avcı da maç kadrosunda yer almadı.

Yorumlar

Kerim Avcı ya aklım ermedi neyi var bu adamın geldiğinden beri sakat bu ligin en beğendiğim topculari dan biriydi bir gününü göremedik
Sakatsa neden alindi
Haberi okuduktan sonra dünkü maçta Yunus'un olmadığını farkettim. Eksikliğini de hissetmedim açıkçası. Bireysel oynamalarına o kadar alışmışım ki takım kolektif oynayınca isimler ön plana çıkmadı. En kısa zamanda böylesi yetenekli oyuncular takımın kolektif oyununa adapte olursa müthiş bir takım izleriz.
Rangel kamyoncu karatasta kum cekiyormus metin begenmis ayni brezilyali gibi demis .bizim baskana 500.000 euro ya satmis.....
Onu bunu bilmem de yıllarca yedekte oturan koseckiden iyi kurtulduk ama demi ☺️
Takım uzun bir süreden sonra doğru oyun kurgusu yolunda iyi adımlar atmaya başladı,benim anlayamadığım bir traore muamması var,oyuna girdikten sonra dikkatle bir kez daha yakından onu takip ettim,bence takıma hiç katkısı yok,top rakipteyken baskı yapamıyor,paytak paytak yürüyor koşmuyor,doğru dürüst bir pas trafiği yok,oysa bulunduğu mevkide baskı yapması gerek,ve çok ağır,o oyunda olunca takım eksik oynuyor bence.
Traore'yi ben de beğenmiyorum. Çok dengesiz bir oyuncu, çok inişli çıkışlı grafiği var ve ne zaman kart göreceği belirsiz. Her an sizi eksik bırakabilir. Sezon sonunda gönderilmesinde fayda var..
ben sedatı beğendim kanat rotasyonunda daha çok forma şansı bulur inşallah, bu arada bek de oynayabilir sakatlıktan formsuzluktan bek sıkıntısına düştüğümüz zaman değerlendirilebilir.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor