Kötü zemin, kötü futbol, kötü hakem!

Adana Demirspor deplasmanda Giresunspor ile karşılaşırken, maça zemin ve hakem damgasını vurdu.

Sağanak yağmur altında ve su birikintilerinin oluştuğu zeminde oynanan karşılaşmaya bir de hakem Turgut Doman'ın kötü yönetimi de eklendi. Mavi-Lacivertli futbolcuların kullandığı taç atışları hatalı olduğu gerekçesi ile iptal edildi. Giresunsporlu oyuncular 2 kez saha çizgisinin içerisinden taç kullanmasına devam diyen hakem Doman, 53.dakikada Gladkyy'nin Ahmet İlhan ile girdiği pozisyonda da herhangi bir temas olmamasına rağmen Ukraynalı oyuncuya sarı kart verdi.

Hakem Turgut Doman, 58.dakikada Kosecki'nin ortasında ceza alanında Giresunspor defansının Gladkyy'e vurmasına ise devam dedi.

Yorumlar

bana göre maçın oynanmaması lazımdı ama rakip az buldu attı bir tane biz ise 3 4 tane daha net atamadık. bahane bulmaya gerek yok yenildik işte.
Kosecki nin binservisinide iptal edin kurtulus tan bir cacik olmaz arkadaslari savasirken su ile oynuyor zemin kotu oynanmamasi gerekirdi
Semih : 1 - Demirspor : 0 , kaptırdığı topla yine görevini yaptı
Bu tip sahalar deplasman tk nın işine gelir. Velhasıl kötüyse iki takım içinde kötü. Yani şartlar aynı. Ama burda yazanlar kötü ADS ye yenilgi kılıfı arıyorlar. Takımla burda yazanlar aynı kafa. Sahadakilerde burda yazanlar da bu kadar.
sezon başından beri söylüyoruz kaleci yok demirsporun kalesinde bakın kaleciler kötü demiyorum kaleci yok diyorum
Dönenler belli skorlar belli harcamalar belli ADS gittiği yer belli. Bide 34 yaşındaki Erkan’ı istediniz hemen alındı adamın MNj metin. Bide antrenörü Yılmaz’ı getirise bu işi tamam eder. Yazınnnnnnn cok bilmiş ADS düşmanları adeletsiz Kadir kıymet bilmez vefasızlar.
Hepsi tamamda semihin ve hocanın hiç suçu yok sanki giresun kuru zeminde oynadı semih bu kaçıncı be akıl yoksunu bu sahada top sürmek neyin nesi bu aptallığı gol yedirene kadar kaç kez yaptın golü yedirin kurtuldun ya rahatladın kına yak kurtuluş arkadaş sen kale kontrolünü neden yapmazsın nerde durduğunun farkında değilsin adil sana diyelim topa böyle amatörce bodoslamamı gidilir ee top suya takılınca feyki yersin birde üstüne çalım yersin tamamdır iş bari indir sarı gör akılsız atanın galip geleceği maça bizim hoca resmen hediye etti hiç konsantre değildi arkadaş saha çamur göl olmuş kosecki ile başlamak sendeki hangi hoca taktiği zeka ürünü bu sahada değil top sürmek vurmanın zor olduğu maça koseçki ile başladın ya pes resmen kovun beni demek beğenmediğimiz hakan kutlu ortasahadaki teknik oyuncu tanesiyi çıkardı uzun oynayarak bizim defansın arkasına sarkacak hata kovalayacak dellvaleyi aldı bizimkilerde yaptı yapacağını sen bu maçta uzun risksiz basit oynasan yatsan kalksan 1 puanı cebe koyardın o 1 puanı dahi alamadın ya artık ads duraman yolcusun yolcu birde şu fizik kalite farkını gördünüz değilmi arkadaşlar bizimkiler süt çocuğu olmuş aman başkanım pamuklara sar hasta neyim olurlar üşütürler mazaallah sonra ne yaparız
Hoca sıfır. Hoca sıfır, hoca sıfır.
Yukardaki bir kardeşimiz yazmış, bu hava koşulları deplasman takımı için avantajdır. Ancak ads un yapısına bakıldığında bu avantajı kullanabilecek hiç birşey yerli yerinde değildir. Bu hocaya bakın, oyuncuları kendisi almamış.on hazırlık kampı yapmamış.kendisinden önce hiç mağlubiyet almayan bir hocanın üzerine gelmiş. Kışa bir surede öncede sportif direktör getirildi....Bu hoca sizce ne yapabilir??? Oyunculara bakın...seversiniz sevmezsiniz. Ancak sözleşme yapmışsınız mali sorumluluklarınız var. Iki tane hoca değişmiş. Üstüne bir sportif direktör gelmiş. Üstüne üstük 4 maç önce başkanları kendilerinin karakter lerini sorgulamış ve neticede oyuncuları resmen turubune atmış..... alah aşkına bu oyuncu iyide olsa oynayamazzzzzzz. Hangi hocaya sorarsanız sorun bu psikoloji ortamda oyuncu rahat olamaz... hasas bu oyuncuları transfer edenlere neden soru sormuyorsunuz??? Bu oyuncular beceriksizsede siz hakaret edemezsiniz...önce kendinizi sorgulayın....başarısızlığınızi oyunculara atarak kurtulmaya çalışmakta ayıptır ahlaki hiç değildir....o zaman sn.muhterem başkana sorarlar , başkan yurtdışından ithal ettiğiniz bitimine 3 ay kalmış sağlık ilaçlarını ithal edip halka % 1800 karla satmak nasıl oluyor !!!! Internette dolaşıyor. Bu nedenle ads de herşey bozuktur.en masumu oyunculardır. Ah alan ads asla iflah olmayacak anlayın.bunu

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor