"Kötü günlerden el birliği ile çıkacağız"

Adana Demirspor teknik direktörü Uğur Tütüneker yaptığı açıklamada birlik olarak bu kötü günlerden çıkacaklarını belirtti.

Deneyimli teknik adam, "Eskişehirspor karşılaşmasında gerçekten kötü oynadık ve mağlup olduk. Bu kötü durumdan hep birlikte el birliği ile çıkmamız gerek. Taraftarlarımızla, basınımızla birlik olup bu kötü günlerden çıkmamız gerek." ifadelerini kullandı.

2 deplasmandan iyi oyun ve iyi skorlarla dönmek istediklerini belirten Tütüneker, "İnşaallah önümüzdeki 2 maçtan galibiyet ile ayrılacağız. Çalışmalarımızı bu yönde yapıyoruz. Kaybettiğimiz maçlarda kötü oynamadık. İyi oynadığımız maçlardan puan veya puanlar alamadık. Şuan 12 puanımız var. Ancak bu 16-17 puan olabilirdi. İyi oynayıpta kazanamamak, en kötü durumdur. Biz sürekli puan kaybettiğimizden dolayı, her maça kazanmak için çıkıyoruz ve bu durum takımın üzerinde baskı yaratıyor." dedi.

Yorumlar

şimdi birazdan çaakma adana demirsporlular hocaya eleştiri bombasına tutarlar yapıcı olun bekleyin biraz kardeşim ya işiniz gücünüz talan etmek yıkmak zarar vermek bi susun beklemede kalın ya
aynen katılıyorum kardeşime
Bizim Demirsporumuz beykanin Hakan'ın gözyaşı döktüğü Demirspordu batsın öyle Demirspor. Kanser akp yayılıyor ya
Ben uğur hocaya iyi veya kötü diyemiyorum. hocanın elinde çok iyi futbolcular varda sanki hoca oynatmıyor.ya kardeşim kadromuz çok kötü hemde berbat.zaten takımın yarısına yakını ıskarta ve sırf komisyon için transfer edilmişler bir kısmı ise sakat.daha öncede söyledim yine söylüyorum bu kadronun başına klopuda,guardiolayıda mourinhoyuda getirsen boş olmaz olmaz olmaz.hocayla alakası yok.vallahide billahide ben böyle olacağını bildiğim için oğlumunda yiğeniminde passoligini yenilemedim ve hersezon aldığım kombinemide almadım.çünkü yeter artık kullanıldığımız.şimdı çıkıpda sakın kimse bana biz başarıya değil armaya aşığız felan filan diye duygu sömürüsü nağme felan yapmasın.bukadar kötü facia fiyasko transfer yapana kadar 10 tane civarı tecrübeli futbcu alıp geri kalanın birazını altyapıdan birazınıda diğer takımlarda istikbal vaateden gençleri bulup alsalardı yine gider passoligimide yenilerdim kombinemide alırdım.ama yok adamların zihniyeti bozuk ve hiç güven vermiyorlar.ya herşey ortada alenen herşey açık enbüyük suçlu problem belli o da menejer.ama menejeri göndermek yerine yok efendim hoca gönderiliyor yok efendim futbolcular kadrodışı bırakılıyor.ama menejer dimdirek yerinde duruyor.hatta menejer ara transferide yapmak için şimdiden futbolcular gönderiliyor.buyüzden ben başkanada artık güvenmiyorum.
Geçen yılki kadroya 6 tane baba transfer yapsaydik şimdi belki de ilk ikideydik, demirsporumuzda traore adil Süleyman i beğeniyorum birazda Resul , diğerleri kusura bakmasın çok sıradan topçular volkan sakat Berk te geçen yılki Berk değil

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor