"Kötü futbol, mükemmel sonuç"

Son yılların en kötü kadrosu ile mücadele ediyoruz. Koskoca bir sezon geçiyor, kadromuza bir tek yabancı oyuncu dahil edemedik, Oğuzhan hariç taraftara umut veren bir transferimiz yok. Dünkü karşılaşmada da fark yaratan iki futbolcumuz Pote ve Emrullah geçtiğimiz senenin kadrosundan kaldılar.

Dünkü maça gelirsek; aslında dün akşam sahada kazanmak isteyen iki takım vardı. Samsunspor yeni transferleri ile sahada futbol oynarken, Demirspor kısıtlı kadrosu ile anca bu kadar mücadele edebildi. Samsun, daha çok atak geliştirip, daha fazla gol pozisyonu yakalarken, karşılaşmanın sonucunu Demirspor’un bu sezon en iyi futbolcuları Oğuzhan ve Pote’nin kişisel başarısı belirledi.  

Bu kadro ile bu sezon ligde tutunmak oldukça zor. Tüm takımlar transfer tahtalarını açıp, kadrolarını güçlendirip, ligin ikinci yarısı için daha üst sıralarda hedef belirlerken, Adana Demirspor’un teknik kadrosu ve futbolcular ligde tutunabilmek için motive oluyorlar. Aslında hiç kimsenin Süper Lig ya da play-off hedefi yok. Başkan, teknik adamlar ve futbolcular “bu yılı kurtarsak yeter” düşüncesindeler.

Ne yalan söyleyeyim, birçok taraftarın da bu yıldan umudu yok. Bu sezonun kazasız belasız atlatsak yeter düşüncesinde. Bu yılın en büyük kazancı bu olacak. Bir de yönetim giderken büyük bir borç bırakmazsa yapacakları en önemli icraat bu olacaktır. 

Nadir AVŞAROĞLU

Yorumlar

transfer tahtası ne oldu sözlü yok mu yazıldın / yeter yahu !!!!!!!!!!
Ula tahtamı sunta mı kontralitmi nyse açın artık şunu ag ya
Bir spor kanalı tiago ile sezon sonuna kadar anlaştıgımızı alt yazı olarak geçti...transfer tahtası açildi galiba....yönetimden resmi bir açıklama bekliyoruz artık ....bu sezonu kazasız belasız atlatalım havası çok acı koyuyor bize be...
başgannnnn salıda bitti Allah için ne tahtaymış açılmadı gitti arkadaş.
10 numara yazı. Emrullah bu sezonun en iyi transferi!! Her alınan puanda Emrullah in imzası var. Pote bu ligin en kaliteli golcüsü ve bu kadar olumsuzluğa rağmen yine çok iyi mücadele ediyor ve gollerini atıyor. Oğuzhan çok iyi. Maalesef yönetim yabancı transferi yapmayı bilmiyor. Yabancı transferlerinde tek kazanan var menejerler!! Yerli transferlerimiz de kötü.
Gozumu diktim haberlere transfer bekliorum nokta atis olsun puan kaybina tahammulumuz yok su stada qeldimizde de eve mutlu huzurlu donmek bizimde hakkimiz
Bu taraftarın duası takımı mağlubiyetten koruyor,maçta o kadar pozisyona karşın samsun un gol atamamasının başka açıklaması olamaz. Böyle nereye kadar gider? Alttaki takımları bile zor yeniyoruz maç kazanamazsak sonumuz nice olur agalar beyler? Tahta açıklandı mı ne oldu? Bi akıl verin yav ne olacak bu takımın hali? Küme düşmeyekte baŞka bişe istemiruk,Allah yardımcımız olsun.
sizin açtıracağınız tahtanın
Bu yönetim giderse Ads 10 yıl kendini toparlayamaz Bu sözlüler ceyhanspor un başındaydı ceyhanspor halâ toparlayamaz nedenim sözlüler ceyhanspor u sömürüdü de ondan.
Arkadaslar kimse transfer beklemesin bu sahatten sonra bir bok olmaz geminin heryeri su alıyor artık yamada tutmuyor okadar çok ceblerini doldurmuş larki passolig de ilk 5 deyiz seyirci desen 10 binin altına düşmüyor yayın gelirleri çabası Allah'ın bir kulu bu paralar nerde diye sormuyor sözlünün pisliklerini bu kulüp 10 senede temizleyemez iki koyun güdemez birini getirdiler kulüp baskanı yaptılar belki Yen'i nesil bilmez ama bu kulüp belediye lere teslim edildikten sonra iflak olmadı dön geriye beğenmediniz Adem atılganın zamanın da bile düşsek bile 1 sezon sonra tekrar çıkardık yani diyeceğim ( Allah yardımcımız olsun dua edelim bu sene düşmeyelim Arkadaslar
Kötü denen bu takım hakem hataları ile kaybedilen puanlar olmasa ilk üçün içindeydi, kabul kadro yetersiz her maçı diken üzerinde izliyoruz, maç oynanırken tvde topa ayağımı uzattığım oluyor daha 2 farklı galibiyetimiz yok ama kaderimiz işte umarım ölmeden bu takımı süper ligde görürüm

Yeni yorum ekle