Konyaspor Metehan'ı istiyor

Süper Lig’te Konyaspor transfere hız kattı. Kulüpte Metehan Miroğlu, Emrah Başsan, Halil Akbunar, Robert Muriç gibi isimler görüşülüyor.  

Serdar Gürler’in Başakşehir’e transferi sonrası kanat transferi için birçok ismin konuşulduğu Konyaspor’da hedef Adana Demirspor’un 27 yaşındaki oyuncusu Metehan Mimaroğlu. Konyaspor teknik direktörü İlhan Palut’un istediği Metehan için görüşmeler sürüyor. Adana Demirspor indirim konusunda ikna edildiği takdirde Metehan transferi yakın zamanda tamamlanacak.

Kadro dışı bırakıldı
Yaz transfer döneminde de Konyaspor’a transferi konuşulan 27 yaşındaki futbolcu Adana Demirspor’da istediği forma şansını bulamayınca takımdan ayrılmak istediğini belirtmiş ve yönetim tarafından kadro dışı bırakılmıştı.

(Ajansspor)

Yorumlar

Bu arkadaşta hafiften ego ve karakter sorunu var, Altınordu'da oynarken de cok belli oluyordu...Bize hayrı dokunmaz, gonderin gitsin boyle adamları...
Ağzına sağlık 1 dk bile beklenmeden gonderilmeli topu çok öldürüyor bencillik ve ego tavan . Meyvesiz ağaç gibi
Aynen doğru söylüyorsun kardeşim sana katılıyorum ama bu arada biz de kimseyi daha doğru düzgün transfer edemedik
Yerli transferlerimizi okumamışsınız anlaşılan..Biz şişkin kadroyu azaltma yolundayız..Çok şükür transfer yapma ihtiyacımız bu sezon için yok..11 ve alternatiflerimiz hazır..Bizden oyuncu isteyenlerle ve menajerlerle uğraşıyoruz bırakın transfer yapmayı...
Admin transfer söylentisi yokmuş
350 bin Euro'yu getirene vereceğini beyan etti başkan..Futbolcu zaten kadro dışı bırakılmış..Yolu açık olsun,aşı tutmadı bizde..Uzatmaya gerek yok..
Metehan kumaşı iyi futfolcu ancak serbest ve kendine göre oynamasını seviyor tahminimce ama montella disiplin futbolunu istiyor. Kendine yazık ediyor bence Adanademirsporda kendini parlatabilirdi ve yukselebilirdi ama olmadı bundan sonra kaybolur gider. Dikiş tutmadı yani.
Mimatoğlu ads nin futbolcusu değil bunuda herkes gördü ads de hamle otuncysu bile olamaz bu iyuncudan bayağı ümitliydim ama verilen fırsatları bence değerlendiremedi akintolanın yedek beklediği kadroda çok zor yolu açık olsun

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
KonyasporAdana Demirspor