"Konyaspor çok disiplinli bir takım"

Konyaspor maçını kazanmak için sahaya çıkacaklarını kaydeden Samet Aybaba, Konyaspor’un çok disiplinli, coşkulu ve koşan bir takım olduğunu söyledi.

Adana Demirspor, teknik direktör Samet Aybaba yönetiminde Konyaspor maçının hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü. Aybaba, antrenman öncesi oyuncuları ile kısa bir toplantı yaparak Konyaspor’u değerlendirdi. Isınma hareketleriyle başlayan antrenman 5'e 2 top kapma ve pas çalışmasıyla devam etti.

“KALİTEMİZLE MAÇLARI KAZANMAK İÇİN HER ŞEYİ YAPACAĞIZ

Antrenman öncesi konuşan Adana Demirspor’un Teknik Direktörü Samet Aybaba, her maçın zor olduğunu ve takıma katılan bütün oyuncuların performansını yükseltmek için çalıştıklarını söyleyerek, “Her maç zor. Oyun kalitesini yükseltmek istiyoruz. Rakipte bunlar yıldız oyuncular aldılar ne kadar iyi oynarsam benim bir hikayem olur diye düşünüyor. Daha çok koşuyor, daha çok istiyor. Önemli olan rakibin düşündüklerini bizimde yapmamız. Oyuncularımızla konuşuyoruz, bizde daha çok koşacağız, daha çok isteyeceğiz ve kalitemizle maçları kazanmak için her şeyi yapacağız” diye konuştu.

“YENİ BİR TAKIMIZ, SALLANTILAR OLACAKTIR”

Kazandıkça takımdaşlık duygusunun daha da artacağını belirten Samet Aybaba, “Kayserispor maçı bizim için gel-git. O takımların hepsi lige devam eden takımlar ama biz yeni bir takımız. Zaman içerisinde performansları eksik olan arkadaşlarda yükselecek ve onlar yükselince iyi bir takım görüntüsü ortaya çıkacak. Oyuncularla da gerçekten daha çok koşmaları ve istemeleri gerektiğine inandılar. Çok başındayız daha. Yeni bir takımız. İyi oynadığımız Beşiktaş ve Fenerbahçe maçları var. Takım sallanacaktır. Çünkü tam bir şeyleri anlayabilmeleri mümkün değil. Kazandıkça daha çok hızlandırır.

“DİSİPLİNLİ VE KOŞAN BİR TAKIM OLACAĞIZ”

Konyaspor maçını kazanmak için sahaya çıkacaklarını kaydeden Aybaba, “Konyaspor çok disiplinli, coşkulu ve koşan bir takım. Hocasıyla ve oyuncularıyla devam eden bir takım. Bizde aynı ciddiyetle disiplinle koşarak devam etmemiz lazım. Bunu ön plana çıkarırsak Konyaspor’u yeneriz diye düşünüyorum. Oyuncularımızda bunu düşünüyor” dedi.

Yorumlar

sayın hocam koşma işine nıye bu kadar kafayı taktın anlamıyorum futbolda koşmak dışında faktörlerde var

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
KonyasporAdana Demirspor