KONYA'DA SAHADA!

Adana Demirspor'un yeni transferi Guy Roger, Lawal'ın transferinin netleşmemesi sonucu ikinci yarının ilk iki maçında görev alamamıştı. Yaklaşık 2 haftadır takımla çalışan Kamerunlu futbolcu, Konyaspor karşılaşmasında 18 kişilik maç kadrosunda olacak.
 
Takım arkadaşlarıyla birlikte antrenmanlara çıkan Kamerunlu orta saha oyuncusu, fiziksel açıdan herhangi bir sıkıntısı olmadığını kanıtladı. Takımla birlikte çalışan ve formda bir görüntü çizen genç oyuncu, teknik direktör Mustafa Uğur'un gözüne girmeye gayret gösteriyor.
 
Mustafa Uğur, yapılan çift kale maçta as takımın orta sahasında Taha ile birlikte görev verdi. Konyaspor maçında ilk 11'de görev alıp almayacağına teknik direktör Mustafa Uğur karar verecek.
 

Yorumlar

sanırım konya yenecek bu defa tökezlicez korkarım
Osvaldo musun nesin sen kesin kedilerdensin. O maratona gelip atamayana atarlar diyen, 5 dakikaya golü yeriz diyen turunculardansın sen ama bu takım sizi sevindirmeyecek bu takım Konyadan da galip gelecek şampiyon da olacak. Sizler de öyle bakacaksınız.
seve seve yenmezsek *ike *ike yenecez
ne demek Ruy Roger mustafa hocanın gözüne girmeye çalışıyor.?bu topçunun geleli nerdeyse 3 hafta olacak.bugüne kadar form tutmadı mı? ayrıca biz bu rogeri hazır topçu diye hemde çok kaliteli diye almadık mı?CD sinde izlediğimiz kadarıylada lawalda bile iy olduğunu söyleyen ve bunu buradan yazan arkadaşlar bile var.CD sindende izlediğimiz kadarıylada tüm taraftar çok beğeniyor.ve rogerin konya maçında cimşirin kesilerek oynaması gerekir.rogerin cimşirden çok daha iyi olduğunu söylüyorum.Rogerin ilk 11 de cimşiri kesip oynamasıylada konyayı daha rahat yeneceğimiz inanıyorum.çünkü koşan,, mücadele eden topçu sayısı dahada çoğalacak hemde takımımızın yaş ortalaması dahada gençleşerek diri olmamızı sağlayacak. ama mustafa hoca yine inat ederek cimşiri oynatacam dersede bu benim için hiçde sürpriz olmaz.konyanın orta sahası çok iyi sadece gol atmakta zorlanıyorlar.yoksa konya iyi futbol oynayan çok diri bir takım .gol atma noktalarında zayıf oldukları için durumları iyi değil.inşallah tüm şartlara rağmen galip geliriz.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor