Kongre 30 Mayıs’ta olacak gibi

Adana Demirspor Kulübü’nden yapılan açıklamada 23 Mayıs Salı günü saat 14.00’de Adana Büyükşehir Belediyesi’nde kongreye gidileceği bildirilmişti.

Ancak futbol takımının içinde bulunduğu durum, kümede kalmasının henüz netleşmemesi başkan adaylarının da çekingen davranmasına neden oluyor.

Ligin son karşılaşmasından 3 gün sonra 23 Mayıs Salı günü saat 14.00’de Adana Büyükşehir Belediyesi’nde kongreye gidileceği daha önce açıklanmıştı. Ancak bu kongrede gerekli çoğunluğun sağlanmaması durumunda, genel kurul 30 Mayıs Salı günü aynı yerde kongrenin gerçekleştirileceği bildiriliyor. Bu nedenle başkanlığa ve yetkili kurullara aday olanların tek tek ya da liste olarak başvurabilecekler.

Kulislerdeki duyumlara göre Adana Demirspor yönetiminin kongre kararını almasının ardından başkanlığa talip olacağı konuşulan eski başkanlardan Selahattin Aydoğdu'nun, bugün ya da yarın başkanlık için Kulübe resmen başvuruda bulunması bekleniyor. Ancak, Aydoğdu'nun adaylığı taraftarlar arasında görüş ayrılığı yaratıyor. Kimi taraftarlar, Aydoğdu'nun gelmesine tamamıyla karşı olduğunu açıklarken, bir grup taraftarın ise sıcak baktığı ileri sürülüyor.

Aydoğdu’nun haricinde eski başkanlardan Mehmet Gökoğlu’nun da nabız yokladığı ve gerekli desteği bulabilmesi durumunda aday olabileceği de konuşuluyor.

Adana Demirspor yönetiminin kongre kararını almasının ardından Başkan Sedat Sözlü aday olmayacağını açıklamış, Avukat Müslüm Susar ve iş kadını Nilay Ateşoğulları başkan adayı olduğunu duyurmuştu.

Yorumlar

DEMİRSPORU KATLEDENLER YİNE PİYASAYA ÇIKMIŞ NABIZ YOKLUYORMUŞ.BU AYDOĞDU DEĞİLMİYDİ GELDİĞİ ZAMAN OĞUZHANI GETİREN VE PARASINI ÖDEMEDİĞİ İÇİN OĞUZHANIN 2015 YLINDAN İCRAYA AÇILMIŞ DOSYASI OLDUĞU AÇIKLANDI.BEYEFENDİ SENET VERE BAŞKANLIK YAPTI.GÖKOĞLUNU YAZMAYA GEREK VARMI.2012 DE ŞAMPİYON OLDUĞUMUZDA İZMİRDE ALTINORDU MAÇINDA TOPÇULAR BUNU İSTEMEMİŞTİ TOPÇULAR AYRI OTELDE KALMIŞTI.NİYE TOPÇUNUN PARASI VERİMEMİŞTİ.AMA TAKIMA 55 TANE TRANSFER YAPMAYI BİLİYOR.AMA ARKADAŞLAR BENCE BU LİGDE İSTER KALALIM İSTER DÜŞELİM.DELEGELERİN YAPMASI GEREKEN BUNLARI İBRA ETMEMESİ VE KULUBE NE KADAR BORÇ GETİRDİLERSE İBRA EDİLMESELER.BAŞKAN VE YÖNETİM ASİL ÜYELERİNDEN ŞAHSİ MAL VARLIKLARINDAN VE ŞİRKETLERİNDEN BORÇLANDIRDIKLARI KADAR KENDİLERİNDEN ÇIKAR.HADİ DELEGELER EN BÜYÜK GÖREV SİZDE.BUNLAR İBRA EDİLMESİNKİ.BU KULUBE YÖNETİME GELMEYİ DÜŞÜNENLER BU TAKIMIN SIRTINDAN ZENGİN OLMAYI HAYAL BİLE ETMESİNLER.
hakem izmir bölgesi Alper Ulusoy
taraftar adı altında faaliyet gösteren mafya bozuntularına haraç vermeyecek bir başkan aranıyor.
adaylara bak çay demle,acun ılıcalı al şu takımı
Nilay Ateşoğulları başkan Demirspor şampiyon!
yuh be kebabcı sırf reklam yapıyor.federasyonda görevli ads ye ne faydası oldu sahtekar bu takumda işi olmamalı grubun yolduğu adamlar iş başındalar yuh bunlara ............
Selaatin aydodu bir sefer kandırdın ikinciye bence kanmazlar hani 10 milyar bahış yapacam diye geldin bizi kandırdın bir milangunun parasını bile ödemedin hangi yalanı yazayım gelme istemiyruk seni yalancı

Yeni yorum ekle

Bu formu gönderdiğinizde Mollom (Spam Koruma) gizlilik şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.
İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor