Kombinelerde indirim!

Adana Demirspor resmi sitesinden yapılan açıklamada, Başkan Murat Sancak’ın talimatıyla taraftarlarımız için kombine fiyatlarında indirime gidildiği belirtildi.

Kulüpten yapılan açıklamada, "2019-2020 futbol sezonunun başlamasına kısa bir süre kala taraftarlarımızın gücünü daha fazla hissetmek amacıyla, başkanımız Murat Sancak'ın talimatıyla kombine bilet fiyatlarında indirim yapılmasına karar verilmiştir. Taraftarlarımızın bu konuda duyarlılık göstererek takımımıza destek vereceğinden eminiz. Kombine bilet fiyatlarında yapılan indirim ile birlikte tribünlerin dolacağına inanıyoruz." ifadelerine yer verildi.

İşte yeni kombine fiyatları;

Kapalı: 370 TL
Maraton: 215 TL
Kuzey Kale Arkası: 115 TL

 

Yorumlar

Kombine yı internetten alma imkânı varmı Adana dişinda oturuyorum
Burdan Baskanimiza ve bu konuda sesi gecenlere sesleniyorum. Eger daha cok seyirci stadyuma gelmesini istiyorsaniz, kombinelerde indirim degil, taraftarlari rahatca mac seyretme imkani verecek kurallara dikkat edilmesi gerekiyor. Mesela, sigara icmek yasak olsa, ben butun aileme her sene kombine alirim. 4 yasinda ve 12 yasinda ogullarim var. Onlari maca goturdugumde bin pisman oluyorum. Onumuzde, arkamizda, yanimizda sigara icenler resmen bizi boguyor. Ikincisi, tuvaletler cok pis. Her tuvalete bir temizlik gorevlisi olsa cok iyi olur. Seyircinin rahatca takimina destek verme imkani olsa, bizler esimiz ve cocuklarimizla stadyumu doldururuz. Ancak, sigara icenler, agir kufur edenler, stadyumun pislikleri bizi televizyondan seyretmemize itekliyor.
kombine alıp saatler öncesinden gelmekte saçma. geldiğinizde yerinizde oturan mutlaka başkaları oluyor. bunun için de mutlaka kulüp yönetiminin mutlaka önlem alması gerektiğini düşünüyorum.
Kombinelerde indirim olması benim için o kadarda önemli değil.enbüyük problem ümit özatla buiş olmaz.bakmayın siz geçen sezonki puanları topladığına.şansla o puanları topladık ,altınorduda süperlige çıkmak istemediği için bizi playofa gönderdi.sonra ise bu kadronun ilk iki için yetersiz olması.şampiyonluğa oynıcak kadronun ilk 11 inin 6-7 tanesinin çok iyi olması geri kalan 5-6 tanesininde iyi olması şart.bizin takımda saysan süleyman, troure, stokes ve tahminimce mustampha carayol var.suriyeli aosman ile volkan şen zaten hazır değil.anderson hala başkanın fantazisi ve demirspora atılan enbüyük kazzzık.kosecki desen son hareketlerdeki beceriksizliği yüzünden saçbaş yoldurmaya devam eder.legeardan ve gladky den bir halt olmaz bu takımlamı şampiyoluğa oynıcaz?kimse kimseyi kandırmasın ve hiçbir kimsenin hayalerriyle oynanmasın süperligden son anda 2-3 transfer yapılmadıktan sonra bu hoca ve kadroyla şampiyonluk gelmez.göreceksiniz ilk 10 haftaya kalır kalmaz özat gönderilir yerinede malum.kulübün menejeri yine kendine bağlı bir Hoca bulur.eeeee nede olsa bu menejer demirspor aşığı ve cebinden para harcıyor.başkan bu menejeri göndermediği sürece başkanı eleştirecem passoligi yenilemicem ve hersene aldığım kombineyide almıcam.
nasıl olur yahu kosecky çok iyi değilmi allah allaaa ya adam çok iyi akıyor iyi bir oyuncu sanki allah alllaaaa yaa çok şaşırdım vallaha. çağlarda iyi kaleci aslında, Volkan şen bence iyi bir oyuncu sanki, onuda mı beğenmiyorsun fit gayet hazır görünüyor oysaki, Mehmet Uslu da iyi diyorlardı ama niye öyle dedinki. kempes sen bizi bitirdin be aga birde kombine almıcaksın pasoligi yenilemiceksin ooooooo vallaha bişe anlamadım bu işten ben kempes. Sana tavsiyem derhal bu saçma tavırdan vazgeçmen ve taraftarlar arasındaki yerini alman, hemen pasoligini yenileyip ivedi bir şekilde kombine almadan bir daha yorum bile yapma lütfen
Su ana kadar ne kadar kombine satılmış
Raf nikli arkadaş evet mehmet uslu yu unutmuşum.mehmet uslu çokiyi nokta bir transfer.ama koseckiyi pek beğenmem.ancak olsa olsa yedek olur çünkü kontratak futbolcusu ve son hareketlerde çok beceriksiz.isterse geçen sezonki performansına bak.23 maçta 2 gol 3-4 asistle oynamış.şampiyonluğa oynayan bir takımda daha verimli ve sonuca katkısı olması gerek.yoksa şampiyonluk gelmezvolkan şen e gelince bir futbolcu için birbuçuk sene top oynamamak futbolcu için ne demek biliyormusun.üstelik 32 yaşında biri için çok zor toparlanmak.eğerki şampiyonluğa oynuyorsan takımda mutlaka daha kaliteli enaz 2-3 tane daha futbolcu lazım.inşallah süperlig takımlarının göndereceği futbolculardan bunları alırız.yoksa ilk iki çok zor şansa kalmış.hele hele ümit özatla hiç olmaz kapasite yok.
Eleştirmeyin kardeşim daha bismillah.
En iyi taraftar grubu bizim diye biliyordum meğerse değilmişiz ya bu ESKİŞEHİR TARAFRARI Ne yapsın 6 puan silindi adamların çoğu takımın adı şanı yok be TÜRKİYE Kupası alan kocaeli spir nerde olacağız ŞAMPİYON OLURUZ İNŞAALLAH ÂMİN SABIR EDELİM

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor