Koltuk montajı başladı

Adana'da yıllardır yapımı devam eden stadyum inşaatının koltuk montajı başladı.

Koltuk rengi Kırmızı-Beyaz olarak belirlenen yeni stadın koltuklarının montajı başladı.

Beyaz koltuklar geldiğinden dolayı, beyaz koltukların montajı başladı. İlerleyen zamanda kırmızı koltukların montajı da başlayacak.

Yorumlar

Abi kırmızı ne alaka sivas mı burası ?
Sonra gelen koltuklar turuncumudurki...
sahipsiz adana ne kırmızı beyazı ne alaka adananın iki takımı var ikisinin renklerini koy kuzey kale arkası mavi lacivert güney kale arkası turuncu beyaz diger maratonlarıda lacivert turuncu veya mavi lacivert turuncu beyaz yap ikitakımın renklerini kapsayan kombinasyondan başkası olmaz olmaması gerekir
Galiba Bu stad bizim değil. Adana Demirspor'un değil.
Kırmızı beyaz renkler bizim şehrimizin rengi değildir. Adanamızın sembol renkleri mavi lacivert ve turuncu beyazdır. Kırmızı/Beyaz renkler bizim Adananın renkleri değildir. Merkezi yönetim büyük bir yanlış yapmıştır. 5 Ocak'ın renkleri devam edebilirdi.
Stadi papagan gibi 4 renk olurmu ya adana takimlari türkiyenin takimlari degilmi kirmiui beyaz en güzeli bir adanali olarak saygilar
Kocaman bir yuhhhhhhhhh. Lan biz Antalyaspor muyuz Sivasspor mu, Samsunspor mu. Biz Demirsporluyuz. Mavi Lacivertiz, ezeli rakibimiz turuncu. Neyi kötü bu renklerin. Bu yanlıştan biran önce donün.
O zaman stadın ismi Adana Atatürk olsun. Bundan güzel isim mi olur. Koltuk Renkleri de şanlı bayrağımızın renkleri. Uyumlu olur.
Beyazlar monte ediliyorsa diğer koltuklarda mavi olsun.
kompile mavi lacivert olsun nasıl lsa adanaspor 2 liğe düşüyor. eski stad da oynarlar

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor