Kazım Bozan'a tepkiler çığ gibi büyüyor!

2014 yılında Selahattin Aydoğdu'nun, 2016 yılında Sedat Sözlü'nün, 2017 yılında Mehmet Gökoğlu'nun Yönetim Kurulu listesinde yer alan Kazım Bozan Adana Demirspor'un yeni başkanı oldu.

Kongrede 3 dakika bile konuşma yapamadan, projeleri olmayan her yıl borç artarken yönetimde olan Kazım Bozan başkan seçilirken Adana Demirspor'da sular yerinde durmuyor.

Taraftar derneklerinin yeni yönetimi desteklemezken, taraftarlarda sosyal medya üzerinden yeni yönetimi topa tuttu.

İşte taraftarların sosyal medya üzerinden yaptığı yorumlar;

@ahmetcakayy
Şunuda herkes bilsin. Kazım bozan bu yükün altından kalkamaz. Bu seviyede olmadığının farkındayız. Benim düşüncem ağa babaların piyonu rolünde. Bunuda önümüzdeki bir kaç hafta gösterecek. Biz bu takımı dağda taşta destekledik. O passolig kıranlar armanın adını anmasın.

@SerkanAyvatas
Aslinda Kazım Bozan'a tesekkur etmek lazim. Sessiz cogunluk olan bagimsiz taraftarlari harekete geçirdi ve kongre uyeliginin oneminin farkina varilmasini sagladi. Insallah sonuclarini olumlu aliriz.

@omerturguut_
Kazım bozan Adana Demirspor camiasını haketmiyor,derhal istifa etmeli.Gereken tepkiyi protestoyu hep beraber vermeliyiz ama passolig kırarak,maça gelmeyecem demekle değil.

@CevdetFrat2
Aklım almıyor kazım bozan Ñilay hanıma O Adanalı bile değil diyor acaba kendi nereli mesele nereli olduğu değil böyle bir soru komik

@cekstinloli
Kazım bozan gibi ç.... bir adama oy atan vizyonsuz 148 kongre üyesi burdamı

@lokomotifadana
Kazım bozan pazartesi istifa etmesi lazım. Her  dakika öfke artıyor.

@oilmen01
Kayyumla korkuttular kayyumdan daha kötüsü kazım bozan i getirdiler

@brahimAYYILDIZ
Ulan bu Kazım Bozan’ın kongredeki dalga geçer gibi konuşmaları hala kulağımda sindiremiyorum, yediremiyorum.Kendinden yaşça çok küçük adamlar bunu yüzüne yüzüne söverdi,bu adam Adana Demirspor’a Başkan oldu.

@muhammedkara_
Bu sabah mutlu uyandım. Herkesle şaka yapıyorum  falan bir anda kazım bozan başkan olduğu aklıma geldi tüm mutluluğum gitti. Sadece küfür ediyorum.

@Ozen3401
Adanasporlu olarak,destekliyoruz.Demirspor Kazım Bozan sayesin de hakettiği yere ulaşacak,yolu açık olsun.

@kadirokuroglu
Şimdi kafama takılan sorular
Kazım bozan Madem paran vardı ve Başkan olmayı düşünüyordun.
1.Niye Futbolcuların maç başlarını ödemedin.
2.Niye Serbest kalan Tampe,Erhan kartal,mendy gibi futbolcuların parasını ödeyip kulupte tutmadın
3.Parsonel 3 aydır maaş almıyor niye ödemedin.

@strauss842
Kazim bozan ı seçenler aslında; adana demirspora başkan  deil de hesabını  veremeyeceği  borçlarını  ibra edecek birilerini seçtiler ve bu suça  ortak olan seçilen başkana oy atan kişiler bu takımın  çığ gibi büyüyen  borçlarına  çanak tutmuş  oldular yazıklar  olsun....

@alliyesil
Kazım Bozan sen Adana Demirspor için elimizde kalanları da bozan,sinirimizi de bozan,aramızı da bozan senden bi halt olmaz.
Sen benim başkanım değilsin.
Sen bizim başkanımız değilsin.

@EnisKse01
Kazım Bozan ulan artık rahat bırakın şu takımı, koca Adana Demirsporu ticari amaçlı kullanmanızdan bıktık istifa et sende kurtul bizde kurtulalım

Yorumlar

Bu oyunu bozacağız Kazım Bozan!!! Kazım Bozan demek Gökoğlu demek. Bu tezgahı bozacağız.
düşün artık kulübün yakasından..!! kan emiciler sizi...
Sevgili Kazım Bozan kardeşim.seni tanımam.Sevgili Nilay Ateşogulları kardeşimi de tanımam.İkiniz de aday oldunuz,çok güzel.Nılay Hanım proje veya projelerini iyi veya kötü anlattı.Konuşmasına uzun sürdü diyorsunuz.Dört büyüklerin başkan adaylarını görmüyor muyuz* Adaylar saatlerce konuşuyor.Sanırım bunda da hemfikiriz.Projelerini anlatıyorlar.Peki güzel kardeşim.Sen 3-5 dakikada ne anlattın.Ne yapacağını söyledin mi,projen var mı,neden aday oldun?Adanademirspor taraftarları ve kongre üyeleri 5 dakika konuşmayla ikna edilecek kadar saf mı,yoksa adam yerine koymuyor musunuz?Herkes proje bekliyor,hiç bir açıklama yapmıyorsunuz.Başkan seçildikten sonra da bir teşekkür konuşması yapıp takımla,hocayla,gidecek kalacak futbolcularla ilgili,veya yarınımızla ilgili hiçbir açıklama yapmıyorsunuz.Televizyon başında herkes Adanademirspor başkanından içimizi rahatlatacak açıklamalar bekliyor.Seçildikten sonrada bir 10 dakika bunları izah etseydiniz.Sadece Nilay hanımı yanınıza çagırarak '' kazanan Adanademirspor'' dediniz.Biz de konuşmalarınızdan huzur bulsaydık.Halen görev bölümü bile yapılmadığına göre söylendiği gibi gerçekten yeniden kongre kararı mı alacaksınız?Yeniden kongre kararı alınıp yeniden seçim yapılıncaya kadar takımdaki futbolcuların gidebileceklerini,transfer edilecek iyi futbolcuların başka takımlara gidebileceklerini düşünmediniz mi?Belki de siz ileri görüşlü bir Adanademirspor başkanı olarak seçilmeden önce tekniık direktörümüzle,kalacak gidecek futbolcularla görüştünüz bile.Biz boşa evham yapıyoruz değil mi sayın başkanım.Hepimiz biliyoruz ki Adanademirsporlu takımını satmaz.Hele Adanalı hiç satmaz.Sayın başkanım.Lütfen sizden bu konularla ilgili taraftarımızın yüregini ferahlatacak açıklamalar bekliyoruz.Şimdiden teşekkür ederim.
Nerde gerçek adanalılar çapulcularamı kaldık
Abicim bu bir piyon , bir kukla. Onu seçen 148 kongre üyesini kim yönlendirmiş onları sorgulayın. Bunlar da taraftarız diye ortada geziyor..

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor