"Kazanmak zorundayız"

Sezon başından bu yana inişli çıkışlı bir grafik çizen Adana Demirspor, ligin 16. hafta açılış maçında sahasında karşılaşacağı Ümraniyespor maçı hazırlıklarını sürdürüyor.

Teknik direktör Uğur Tütüneker, çok kritik bir süreçten geçtiklerini belirterek, "Artık ligin ilk yarısında son haftalarındayız. Toplayabildiğimiz kadar puan toplamalıyız" dedi. Ümraniye'nin zirveye oynayan bir takım olduğunu belirten Tütüneker, "İstanbul ekibi galibiyet için tüm gücünü ortaya koyacak. Biz de yarıştan kopmamak adına taraftarımızın da desteğiyle üç puana ulaşmak istiyoruz. Futbolcularıma gerekli uyarılarımı yaptım. Beni can kulağıyla dinlediler. Gerekli sözleri verdiler. Bu maçta yine en büyük kozumuz tribünlerimiz olacaktır" ifadelerini kullandı.

Yorumlar

erzurum maçından sonra takım çağrıldığında şımartmayın haftaya yenilecekler yine dediğimde herkes tip tip bakmıştı. gördük ki yine haklı çıktım. ha bide hep böyle oynayın canımızı verelim tezahüratı var, takım 3 puan almış olabilir önceki maçlara göre daha iyi performans göstermiş de olabilir kabul ama her galibiyette takımı şampiyon gibi karşılamak yanlış haftalardır galibiyeti olmayan altaya karşı şutu geçtim pozisyon bile bulamadan yenildik. şımartmayalım şu yüzsüzleri.
Şampiyonluk için değil, kümede kalmak için kazanmamız gerek. Şampiyonluk hayali satmayın artık bu taraftara yazıktır, günahtır. Nasıl şampiyon olacaksın uğur efendi ? Sahada ruh gibi dolaşan oyuncular mi ? Kimin ne oynadığı belli olmayan oyun kurgusuyla mi ? Kulübün sahibi metinle mi ? Metin in her dediğine evet diyen başkanla mı ? Olmayan yönetimle mi ? Sen önce bunları cevapla uğur. Sampiyonluktan da bahsedip milleti de kandırmayı bırakın artık.
Hoca düşme potasına yaklaştırma şu takımı bari onun sitresini yaşatma bize
Tribün herzaman görevini yapıyor.Teknik heyet ve futbolcular bi kendine baksın
her maç öncesi aynı açıklamalar ama oynanan futbol çokmu çok kötü. 3 pas yapamıyoruz gerektiğinde tempo gerektiğinde maçı soğutma hiç birini yapamıyoruz. belkide son 10 yıldır izlediğim en kötü demirspor. ruh yok, hırs yok, azim yok,bir hedefe kitlenmek yok.teker teker saymamak gerekir aslında çünkü hiç bişey yok.inanın insanın maça gidesi yok. ama giderim o başka.biryerde kendimi mecbur hissedyorum.gitmezsem suçluymuşum gibi. gidincede takıma bakıyorum içimdeki coşkuda kayboluyor. belkide devamlı şikayet ettiğimiz tribün coşkusu bundan yok olmuştur. yani herkes benim gibi hissediyorsa.
Canın sağolsun uğurum. Senin kafan güzel. Takım önemli değil, takılma. Ne deyim. Allah ıslah etsin.
Oyuncularımıza hocalarımıza saygılı olalım.yineliyorumki bu insanlar dingonun ahırına girmediler. Lütfen saygılı olun. Bunlar ads a geldiler.bununda bir yasal yolu izlenirek yapılmıştır. Bu nedenle eğer yetersiz goruyorsanizda göndermenizin usulü ve prosederu var. Bu nedenle başarısızlık sorgulanacaksada önce muhterem başkana soracaksınız.muhterem menejer önce soracaksınız. Ve herşeyden öncede çok övündüğümüz ads luluk ve adanalilik duruşu ile saygılı olun. Ads ister şampiyon olsun ister olmasın ancak o adanalilik ve ads luluk ruhunu kaybetmiştir.muhterem başkan kaybolmak üzere olan ruhu gömmüştür. Para harcanıyor görüyorsunuz. Zaten amaç ads asla değildir.ads bunlar için varmak istedikleri yer için bir araçtır. Üzülmeyin kirilmayin. Ads yağmurdan kaçarken sel ve depremle karşılaşmış borç 100 trilyonu bulacaktır. Resmî olarak kimse ads a yaklaşmayacaktır. Belkide muhterem başkan tek başına el koyacaktır. Size uzanlari bir daha hatırlatıyorum. Ads üzerinden oynanacak filmlere alet olmayın.

Yeni yorum ekle