"Kazanarak Adana'ya dönmek istiyoruz"

Adana Demirspor teknik sorumlusu Cüneyt Dumlupınar, 27 Haziran Cumartesi günü Giresunspor karşısında 4-2 kazanarak kritik bir galibiyet aldıklarını söyledi.

Giresunspor'un, ligin kaliteli takımlarından olduğunu belirten Dumlupınar, maçı istekli bir futbolla kazandıklarını ifade etti.

Dumlupınar, Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçı hazırlıklarında sona geldiklerini aktardı.

"Sakatlığı nedeniyle sezonu kapatan kalecimiz Muhammed Şengezer dışında Vedat Bora'nın da sakatlığı var. Erkan Zengin'in cezası bitti. Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçıyla forma giymeye başlayacak."

Dumlupınar, kalan her maçın kendileri için final niteliğinde olduğunu vurguladı.

"Oynayacağımız en önemli maç, ilk oynayacağımız maç. Rakip ayırt etmiyoruz. Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçını sadece Adana Demirspor olarak değil, Adana olarak oynayacağız. Allah kısmet ederse kazanarak Adana'ya dönmek istiyoruz. Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçını kazandığımız takdirde ikinci sıraya yükseliyoruz. Kendi göbeğimizi kesecek duruma geldik. Kalan maçları kazandığımız takdirde herkesin çok istediği çeyrek asırlık Süper Lig hasretine son vermiş olacağız. Erzurum'da kazanmak için ne gerekiyorsa onu yapacağız. Hedefimiz hiç değişmedi. Tek hedefimiz vardı, direkt Süper Lig'e çıkmak." 

Yorumlar

allah yar ve yardımcımız olsun hocam. inan günlerdir dua ediyoruz. hep bugünü bekledik.allah utandırması. hayırlısın olsun. biz tribünde olmasakta hep yanınızdayız bunu aklınızdan hiç çıkarmayın.alahın izniyle şampiyon olup, şampiyon olduğumuz gece bu şehri yakacağız (mecazi söylüyorum yanlış anlaşılmasın) inşallah. adanaya o gece sabaha kadar uyumak yok.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor