Kayseri'ye karşı şansımız tutmuyor

Adana Demirspor’un son yıllarda Kayserispor’a karşı hiç şansı tutmuyor.

1966 yılından bugüne kadar Kayserispor ile 6 adet Süper Lig, 4 adet 1. Lig, 6 adet 2. Lig, 2 adet 3. Lig, 6 adet Türkiye Kupası ve 1 adet hazırlık karşılaşması olmak üzere toplam 25 maç oynayan Adana Demirspor, yarın 26. Kez Kayserispor karşısına çıkacak.

Adana Demirspor ile Kayserispor, Kayserispor’un kuruluş tarihi olan 1966’dan bu yana toplam 25 kez karşı kaşıya gelmişler. Bu 25 karşılaşmanın 9’unu Adana Demirspor kazanırken, 11 karşılaşmada da Kayserispor sahadan galibiyet ile ayrılan taraf olmuş. Sadece 5 karşılaşmada da sahadan gülerek ayrılan taraf olmamış.

Ancak bu istatistiklerde en dikkati çeken nokta 1999 yılından bu yana toplam 6 kere karşılaştığımız Kayserispor’a yeniliyor olmamız. Adana Demirspor son 6 karşılaşmada tek bir puan dahi alamazken, kalesinde toplam 11 gol görmüş.

Kayseri’de oynanan toplam 12 karşılaşmanın 7’sini Kayseri kazanırken, Demirspor sadece 2 karşılaşma kazanabilmiş.  Karşılaşmada beraberlikle sonuçlanmış.

Yarın saat 18.30’da başlayacak karşılaşmada Antalya üst klasman hakemi Mustafa Kamil Abitoğlu düdük çalacak. Mustafa Kamil Abitoğlu’nin yardımcılıklarını ise Alpaslan Dedeş ve Serkan Olguncan yapacak. Ligin ilk yarısındaki Gaziantep deplasmanı dahil bugüne kadar 2 karşılaşmamızı yöneten Mustafa Kamil Abitoğlu ile bu iki karşılaşmada da mağlup olmuştuk. 

Yorumlar

Ya kardeşim yok şansımız tutmuyor, yok defansımız sıkıntılı ne yapmaya çalışıyorsunuz motive edeceğinize camiyayı, iyice canımızı sıkıyorsunuz...
haberads olarak taraftarın inancını yüksek tutmalısınız. enerji diye bişe var. oyuncular taraftarın her türlü reaksiyonundan olumlu yada olumsuz mutlaka etkilenirler. daha dikkatli olursanız sevinirim.
Zaferi iste ve al

Yeni yorum ekle