"Kayseri maçında bir bölgede oynatacak hiç oyuncumuz yok"

Adana Demirspor başkanı Murat Sancak, Süper Lig'in ikinci yarısı ve transfer çalışmalarıyla ilgili önemli açıklamalar yaptı. 

"Konyaspor maçını erteleyelim teklifinde bulunduk"

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Sancak, ''Konyaspor'la yetkililere Salı günü oynayacağımız maçla ilgili 'İsterseniz erteleyelim' diye teklifte bulundum. Ben söyledim. Futbolcularınız moralsizseniz, erteleyelim' dedim. Onlar da 'Başakşehir maçı ertelendi, sizinle maçı yapacağız' dediler. O zaman tamam biz de geliyoruz' dedik' şeklinde konuştu. 

 Kayserispor maçı öncesi 7-8 eksiğin olduğunu belirten başkan Murat Sancak, ''Bir bölgede oynatacak hiç oyuncumuz yok. Ama 11'e 11 oynanıyor, elimizden geleni yapacağız' dedi.

"Herkesin ikinci takımı olmak"

Bu sezonki hedefin ilk 10 olduğunu belirten Sancak, ''Büyük kulüplerim imkânları bizde olsa Süper Lig'de şampiyon olurduk. Ama uzun vadede elbette Adana Demirspor'u şampiyon yapmak, Şampiyonlar Ligi'ne taşımak istiyoruz. Biz herkesin gönlündeki 2. takım olmak istiyoruz'' ifadelerini kullandı. 

Yorumlar

stamboulı ve g.inler'in alternatifleri yok,keza balotellı'nınde..Eldeki yedekler bu ligin oyuncusu değiller..Planlama hatası baştan yapılmış..Bu sene neyse de,seneye Montella gereğini yapacaktır.Bu kadro kendisinin oluşturduğu kadro değil doğal olarak...Çok fuzuli oyuncu ile şişirilmiş bir kadro varken biz takımın iskelet oyuncuları samet-balotellı transferlerini okuyoruz ne yazık ki..
Büyük hedefler büyük başkanların işidir.
Başkanımız çok mütevazı böyle başkanla mavi şimşekler başarıdan başarıya koşacaktır şüphesiz sabır gerek taraftar olarak tam destek gerek iyi günde kötü günde

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor