Karabük’den üçlü paket!

 

İddialı bir kadro kurmak için kollarını sıvayan Adana Demirspor,  Karabükspor’un 3 futbolcusunu radarına aldı. Mavi lacivertliler 3 ismin transferini bitirmek için düğmeye bastı.

Ajansspor’dan Salim Manav’dan elde edilen bilgiye göre; Adana Demirspor, Karabükspor’dan kaleci Çağlar Şahin Akbaba, defans Tayyib Talha Sanuç ve orta saha Hamidou Traore’ye talip oldu. Karabükspor’un 3 oyuncu için ilk olarak 10 milyon TL bonservis bedeli istediği, pazarlıklar sonucunda bu miktarın 6 milyon TL’ye kadar düştüğü öğrenildi.

Çağlar Şahin, Galatasaray’ın da gündemine gelmişti!

Galatasaray’ın da gündemine gelen Çağlar Şahin’in menajeriyle birlikte bu akşam Adana Demirsporlu yetkililerle görüşeceği ifade edildi.  Öte yandan Karabükspor’un Adana Demirspor’un teklifine transfer yasağını kaldırmak için sıcak baktığı belirtildi.

 

Yorumlar

Genç Tayyibi bilmiyoeum ama kalevi çağlarla trou
Genç Tayyibi bilmiyorum ama kaleci çağlarla troure nizde çok iş yapar.bunlar şampiyonluğa oynamak için nokta transferler.genç Tayyibide Ünal karaman trabzona götürmek istemiş qma trabzon yönetimi tasarrufa gittiği için almamış.inşallah bu 3 transferde olur.
troure bizi şampiyon yapar parada kazandırır
Traore ve Caglar super otesi super olur
Başkanım hakan oz mert mutlaka alın

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor