KAPTAN BAŞARININ SIRRINI AÇIKLADI

Adana Demirspor’da ikinci baharını yaşayan takım kaptanı Erman Özgür, PTT 1. Lig’de ilk yılları olmasına rağmen zirve takibini sürdürdüklerini ve takım oyununu en iyi şekilde sahaya yansıttıklarını söyledi. Kaptan ayrıca bu hafta sonu Konya Torkuspor maçından da muhakkak zaferle ayrılacaklarını iddia etti.

"Zevk veren futbol oynuyoruz"

Takım içindeki disiplini ve karakterlik özeliliğiyle oyuncuların büyük taktirin toplayan Erman Özgür, üst üste alınan galibiyetlerle şampiyonluk yarışı içinde olduklarını ve bu futbollarının devam ettirdikleri taktirde mutlu sona ulaşacaklarını söyledi. Takım halinde kenetlendiklerini belirten Erman Özgür, “Bu ligin en keyif veren futbolunu oynayan takımı biziz. Bunu hem yerel hem de ulusal medya sürekli söylüyor. Takım oyunu aslında bizim en önemli donemiz oldu. Mevkiler arasında yaptığımız yardımlaşmayla sürekli birbirimizin açığını kapatıyoruz. Buda bizim başarılı olmamıza neden oluyor” dedi.

"Taraftarımızın desteği harika"

Adana Demirspor’da futbol oynamanın büyük bir zevk olduğunu ve taraftarların tezahüratlarını bazen hayretle takip ettiğini belirten tecrübeli oyuncu,”Sezon başının ilk iki iç saha maçında da aynı şeyleri söylemiştim. PTT 1. Lig’de böyle bir taraftar kitlesi yok. Süper Lig’de dahi İstanbul takımlarını çıktığımızda böyle bir taraftar grubu yok. Ne kadar doğru karar verdiğimi bir kez daha gördüm. Adana Demirspor’da bulunmaktan ve bu büyük camianın takım kaptanlığını yapmaktan duyduğum mutluluğu anlatmakla bitiremem” dedi. Bu arada Erman, bu sezon Mavi-Lacivert forması altında en fazla forma giyen 3 isimden biri oldu.

Günaydın Adana Gazetesi

Yorumlar

büyük kaptan
büyüksün kaptan. ads'mize transfer olduğunda sana hakaret edenler, emeklilere ikramiyemi veriyorsunuz diyenler senden halen özür dilemedi. burada özürlerini kabul edebilirsin. yoksa onları turunç ilan ediyorum. sen bizi süper lige çıkaran takımın kaptanı olarak gönlümüzde taht kuracaksın inşallah. saygılar ve sevgiler. K.Erciyeste puan kaybetti. Konyadan 01'le gelin. ads''liyiz diye buralarda gezinen turunçlara dikkat... !
Erman tam bir profesyonel,kendine bu şekilde bakmaya devam ettiği sürece gelecek sezonda takımda kalması uygun olur,inter kaptanı xavier zanetti 39 yaşında ve hala takımın kaptanı,Erman da sanırım hiç olmazsa 1 yıl daha oynayabilir...yarın konya da hep beraber gülmek dileğiyle..
Kaptan aynı başarılı futbolunu sen ve diğer takım arkadaşlarından bugünkü Konya maçından da bekliyoruz Allah hepinizi sakatlık ve nazardan korusun

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor