"Kalan 4 maçımıza konsantre olduk"

 

Adana Demirspor 14. hafta evinde oynayacağı BB Erzurumspor maçı hazırlıklarına devam ediyor.

Tamamen Erzurumspor maçına odaklandıklarını belirten Uğur Tütüneker, "Biz bir türlü hava yakalayamadık. Bir Erzurumspor maçı galibiyetiyle bu havayı elde edebiliriz" dedi.

Adana Demirspor'da BB Erzurumspor maçı hazırlıkları hız kesmeden devam ediyor. Geçen hafta kaybedilen Giresunspor maçında iyi mücadele fakat saha zeminin futbol oynamaya el verişli olmadığını belirten Tütüneker, "Saha iyi olmamasına rağmen çocukların çok iyi mücadele ettiklerini düşünüyorum. Her iki takım da iyi mücadele etti Giresunspor mevcut şartları daha iyi değerlendirdi. Gol attılar ve maç o şekilde bitti. Bizim 4-5 tane pozisyonumuz var ama gol atamadığınız zaman ne galibiyet çıkıyor ne beraberlik. 3-4 tane net pozisyon yakaladık öyle ya da böyle gol atmak durumundayız" diye konuştu.

Maçtan önce hakemlerle saha zemini hakkında diyaloglarının olduğunu belirten Tütüneker, o sahada futbol oynamayacağının maçtan önce belli olduğunu düşündüklerini söyledi. Tütüneker, "Saha koşulları ile ilgili hakemlerle diyaloğumuz oldu ama onlar o şekilde görmediler. O sahada futbol çıkmayacağı belliydi ki çıkmadı kör dövüşü oldu. Top süremiyorsun, pas veriyorsun pas iki metre sonra suya takılıyor. O şartlara ancak mücadele olarak karşılık verebilirdik öyle yaptık" dedi.

Giresunspor maçını geride bıraktıklarını ve tamamen Erzurumspor maçına odaklandıklarını belirten Tütüneker tek hedeflerinin kalan 4 maçtan en az 2'sini kazanmak olduğunu aktardı. Tütüneker, "Tamamen Erzurumspor maçına odaklandık. 4 maçımız kaldı bunlardan en az ikisini kazanmamız lazım. Baktığınız zaman bu takım her maçı alabilirdi ben yine söylüyorum Menemenspor ve Eskişehirspor maçını kabul edebilirim ama diğer maçlardan galip ayrılacak kalitemiz vardı. Biz bir hava yakalayamadık. Bir Erzurumspor maçı galibiyetiyle bu havayı elde edebiliriz" dedi.

Yorumlar

Şuan pote ikinci golu atti
Uğur hertürlü melekelerin kısıtlı ne deyim. Allah yardımcın olsun. Keşke onurlu bir adam olsaydın.
önce terbiyeli konuş edepsiz. hocaya ahlaksız diyemezsin. kara cahil
Burdan atıp tutmak serbesmi biz nasıl insan hakları na inanıyorsak burdada buna bir cezai yatırım olmalı biz herzaman demirspora ait olanlara saygımız sonsuz
Bakin burdan fikirlerinizi söylüyor ve bir çok insana iletmiş oluyorsunuz. Bu olanağı kötüye kullanmamak lazım. Siz uğur hocaya ahlaksız karaktersiz anlamına gelen şeyler söylerseniz yanlış olurki, onu kulübe alan imza attıran muhterem başkana ne demeniz lazım? Her ikiside yanlıştır. Uğur hoca silah zoruylami takımın başına geldi.oyunculari kendisi almamış ön hazırlık kampı yapmamış adeta cadı kazanı bir kulübe gelmeyi kabul etmiş resmi sözleşmeler yapılmıştır. Lütfen sokak ağzıyla pis bir şekilde konuşmayın. Sevmeyebilirsin ama saygılı olmak zorundasın.
Sanada söylüyoruz ama sendede onur haysiyet yok olsa düzgün bir adam olsan burda yorum yapmazsın senin turgeyli olduğunu herkes biliyor
pote yi gönderenlerin iki yakası bir araya gelmesin
Olmak lazim zaten yoksa durum cok vahim
Potenin ligde 2 golü var 11 maçta
Takıma faydalı olmayacağını anlayan hocayı hiçbir güç tutamaz; dolayısıyla Uğur Hoca gitmek için neyi bekliyor ? Yani Erzurum maçında illa seyirci mi göndersin ? Zaten ne yaptığını bilmeyen bir yönetim var..
kaleci alalım kaleci kalemizde kaleci yok sezon başından beri
bizim ilacımız POTE değil, Bizim ilacımız Adebayor da değil, bizim ilacımız Glarky de değil, uğur hoca da da sorun yok, uğur hocanın oynatmak istediği futbol mantalitesi en geçerli oyun sistemi şu anda her alanda baskı ve topa sahip olma isteği taraftar için, teknik kadro için istenen bir olgu, ancak; sadece doğru transferler yapılmalı, menejerler kendi oyuncularını klübe getirmemeli, doğru transferler; Başkan, teknik kadro ve iyi bir futbol şube sorumlusu ile yapılır. Uğur Hoca veya başkan veya futbolcularımızın şahsına laf atanlarıda kınıyorum açıkçası, Adana Demirspor Formasıyla armasıyla başkanıyla yönetimiyle bizim değerimizdir. iyi olan kalır, olmayan gider ama hepsi bizim değerimizdir. Adana demirsporu sevmek her şeyiyle sevmektir.

Yeni yorum ekle