"İstikrarı yakalamak istiyoruz"

Adana Demirspor başkanı Murat Sancak yaptığı açıklamada hem teknik heyet hem de futbolcular için istikrardan yana olduklarını belirtti.

Ümit Özat ile istikrar için devam kararı aldıklarını belirten Başkan Sancak, "Ümit Özat çalışkan, başarılı ve dürüst bir insan. Geçen sezon göreve geldiğimizde 20 gün içerisinde kadromuzu kurduk. Bütün takımlar transferi bitirmişken bizim kulübünüzde 3-4 oyuncumuz vardı. Bu sezon sadece eksiklerimizi tamamlayacak, kadroumuzu güçlendirecek bölgelere transfer yapacağız." dedi.

"Teknik direktörler Anderson'dan yararlanamadı"

Anderson'u gelen teknik direktörlerin oynatmayı düşünmediğini ifade eden Murat Sancak, "Anderson benim çok beğendiğim bir oyuncuydu, onu almayı ben çok istedim. Ama Anderson’dan hocalardan dolayı verim alamadık. Süper Lig'e çıksaydık her maç oynardı. Bu lig biraz zorlu geçiyor. Bunun da etkisi oldu." dedi.

Yorumlar

Anderson konusunda hemfikirim.yani super ligte olsa oynar ama bu ligte oynayamadi.bu lig teknik kapasiteden cok fizik gucuyle oynanan futbol.
futbolun tekniklerinden biraz bilen her adam andersondan bi cacık olmayavağını anlar.adamda ruh yok.futbolu arda gibi beyninde bitirmiş.mücadele gücünü kaybetmiş.bir gram hırs yok.kendine ve camiay saygı yok.dürüstlük yok.almış parayı üstüne yatmış.bi şut çekmedi bi asist yapmadı.bi faul bile yapmadı inanın 3.ligde oynasa hocasını kanser eder.ha iyi bi hıyar ama ondan bi cacık bile olmaz.
Anderson bu kamp dönemini iyi geçirirse bir şansı daha hak ediyor bence.
Cacık olmaz
Başkan mert dürüst samimi birisin Sana çok saygı duyuyoruz..istikrar konusunda %100 haklısın.biz hiç kamp yapanadık yıllarca Fakat berk,burak çalık,caner hüseyinin olduğu ligte bırak üst ligi alt ligte bile zor oynar anderson Kariyeri müthiş ama hiç üzerine koymadı..halı sahada eksiğimiz olsa bile düşünürüz ..Büyük topçu koşmasa bile bir firikik atar bir ara pası verir Bitirir işi..uyum sağlıyamadı kendine bakmadı bence..belki şaşırtır bu sezon hepimizi..ama geçen sene sen forma giysen bu kadar oynardın Be başkan..iyi bayramlar saygılar
Yılmaz Vural'ın Anderson'u her oynattığı ve 90 dakika sahada tuttuğu maçlarda takım 10 kişi, Pote de varken 9 kişi oynadık..Sayın başkan borç 53 milyon ise (bir yılda hiç azalma olmamış) fazlalıkları gönderin bir zahmet .. Adam ayda kaç bin Euro alıyordu ?
İyide kardeşim Anderson kafasında futbolu bitirmiş.adamda hiçbir girişim yok ,hırs yok, risk almıyor yani anlıcağınız adam futbolu unutmuş.sezon bitti haalaa sezonbaşındaki petformansıyla aynı.bir arpa boyu kadar bile yol alamadı.yazık günah ona verilen verilecek paralara.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor