İşte yaşanan hakem skandalları!

Adana Demirspor'un kendi sahasında Elazığspor ile oynadığı karşılaşma 0-0 beraberlikle devam ederken Elazığsporlu oyuncunun ceza sahası içerisinde eline çarpan topa hakem Bülent Birincioğlu ve yardımcıları devam dedi. Elazığspor bu pozisyonun ardından Tatos'un golüyle 1-0 öne geçti. Karşılaşmanın ikinci yarısında ise Kosecki'nin ceza sahası içerisinde düşürülmesine yine Bülent Birincioğlu ve yardımcıları devam dedi. Mavi-Lacivertli takım hakem kararlarıyla sahadan 1-0'lık mağlubiyet ile ayrıldı.

Adana Demirspor:0-1:Elazığspor maçının özeti:

Adana Demirspor'un kendi sahasında Giresunspor ile oynadığı karşılaşma 1-0'lık skorla Mavi-Lacivertli takımın üstünlüğü ile devam ederken 88.dakikada Bahadır Erol ceza sahası içerisinde topu eliyle kontrol edip topu ağlara gönderdi ve hakem Sarper Barış Saka ve yardımcıları golü verdi. Verilen bu gol sonrası karşılaşma 1-1 beraberlikle sonuçlandı. Karşılaşma sonrası Giresunsporlu Bahadır Erol, Teknik direktör Yılmaz Vural'a topun eline çarptığını belirtmiş ve helallik istemişti.

Adana Demirspor:1-1:Giresunspor maçının özeti:

Deplasmanda oynanan ve İstanbulspor'un 1-0'lık skorla üstünlüğünün devam ettiği karşılaşmada Berk Yıldız'ın şutunu İstanbulsporlu oyuncu ceza sahası içerisinde eliyle kesti ancak hakem Atilla Karaoğlan ve yardımcıları pozisyona devam dedi. İstanbulspor ilerleyen dakikalarda 2.golü buldu ve Adana Demirspor sahadan 2-0'lık skorla mağlup ayrıldı.

İstanbulspor:0-2:Adana Demirspor maçının özeti:

Adana Demirspor'un kendi sahasında Osmanlıspor ile oynadığı karşılaşmanın 8.dakikasında Berk Yıldız'a ceza sahası içerisinde yapılan sert müdahaleye hakem Kutluhan Bilgiç ve yardımcıları devam dedi. Karşılaşma 0-0 beraberlikle sonuçlandı.

Adana Demirspor:0-0:Osmanlıspor maçının özeti:

Yorumlar

Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz sayın başkanım bir daha söylüyorum ne zaman masaya yumruğunu vuracaksin

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor