İşte Mehmet Akyüz'ün maliyeti

Adana Demirspor'un Denizlispor'dan transfer ettiği folcü oyuncu Mehmet Akyüz'ün yankıları halen devam ediyor.

Bursaspor ve Erzurumspor'un kadrosuna katmak istediği tecrübeli golcüyü Adana Demirspor'un transfer etmesi sonrası spekülasyonlar devam ediyor. Twitter'da Erzurumsporlu taraftarlar başkan Murat Sancak'ı etiketleyerek "1.1 Milyon bonservis 1.5 yıllığına da 3,5 milyon maaş anlaşması varmış yanlış değilsem. Hayırlı olsun Adana Demirspor'a yabancıya gitmedi sonuçta." ve " 5 milyon lira vermişler Mehmet Akyüz'e çok ama ciddi rakam." tweetlerini attılar.

Başkan Murat Sancak ise, "Mehmet Akyüz'e sadece bonservis ödedik oda söylediğinin 5 te 5'i toplamda ödiyeceğimiz. Söylediğinin yüzde 44'ü bu kadar net. Bu yalan haberleri uydurmayın. Denizli'de kaça oynuyorsa o fiyata anlaştık. Mehmet Akyüz 3,5 milyonu hakkeder ama söylediğinin yüzde 31,5 i kadar desek daha doğru olur" şeklinde cevap verdi.

Başkanın vermiş olduğu bilgiye göre, Mehmet Akyüz için ödenen bonservis 1 milyon TL ve oyuncuya 1,5 yıl için 1 milyon 100 bin TL maaş ödenecek.

Yorumlar

Bence gereksizzz bir oyuncu erkannn tek başına yeter
senin beynininiininininiinininininiin
şampiyonluk için bu para hiç bişey.zaten şampiyonluğun bize getirisi 60 milyona yakın para yapacak.
Adanada ağanın eli tutulmaz bana görede iyi işler yapıldı artık destek biz ben başkanım hep inandım hiç inançsız yazı paylaşmadım . Devam
Daha ne yapsın başkan .

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor