İstanbulspor hazırlıkları devam ediyor

Adana Demirspor'da, deplasmanda İstanbulspor ile oynayacağı lig maçının hazırlıklarını tesislerde yaptığı antrenmanla sürdürdü. 

Basına kapalı yapılan antrenman yaklaşık bir saat sürdü. Teknik Direktör Ümit Özat yönetimindeki antrenman, saat 11.00’de salonda yapılan egzersiz hareketleriyle başladı . Koordinasyon hareketlerinin ardından 2 gruba ayrılan oyuncular, 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Daha sonra İstanbulspor maçının taktik çalışmasıyla antrenman sona erdi. Adana Demirspor, bugün tesislerde yapacağı antrenman ile İstanbulspor maçının hazırlıklarını sürdürecek.

Yorumlar

İstanbul naçında kadro değişir ve anderson oynarsa yılmaz dayı andersonu oynatmadığı ve kendi kadrosunu oynattığı için gitti diyebilirmiyiz. Yılmaz dayı başarısız o ayrı konu..
Anderson ve o belçika dan gelen kanat oyuncusu gene tribünde olmalı. Antep maçındaki kadro iyiydi,özellikle süleyman. Belçikadan gelen siyahi oyuncu yine stoper oynasın ama köşe atışlarında çok rahat gol atabilir ileride çıkmalı köşe atışlarında.
Yılmaz dayı gitti heyecan kalmadı artık sahalar buz gibi olur.
Şimdi deplasmanda 1-0 da olsa kazanma zamanı, sonraki maç ise bizi ilk 5 potasına sokar, gençlerin yenildiği haftada bizim kazanmamış lazimmmmmm.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor