İstanbul deplasmanı yaramıyor 2-1

Adana Demirspor bugün İstanbul’da Başakşehir’e karşı mücadele etti. Demirspor’un daha üstün bir oyun ortaya koyduğu karşılaşmayı ikinci yarıda attılan gollerle Başakşehir 2-1 kazandı.

İlk yarısı karşılıklı ataklarla 0-0 berabere biten karşılaşmada goller ikinci yarıda geldi. İlk olarak Rodriquez’in göğsünden seken topa penaltı veren orta hakem Arda Kardeşler karşılaşmanın belirleyicisi oldu.

Bu golden hemen sonra korner atışından Samet’in kafa vuruşu ile beraberliği yakaladık 1-1. Ancak Serdar’ın vuruşu ile karşılaşma 2-1 bitti.

Karşılaşmanın son dakikasında Başakşehirin bir golü ofsayt olarak geçerli sayılmadı.

Yorumlar

Mağlup duruma geçene kadar kedi gibi sinersen sahana kapanirsan yener yener gönderirler evimize, belhanda ve Emre ye tahammül eden montella da suçlu valla, belhanda yi Emre yi kesme doksan dk oynat diyen varsa oda suçludur, iyi takım çıkar hakemide yener, ucbuyuklrre yenil basaga yenil İstanbulspor a fark at oh ne güzel ;)
Ayrıca penaltı pnlti değil ikinci golde de kural hatası var mhk den leş gibi pis kokular geliyor
Takım isteksizdi, Belhanda hem kaçırdı hem bencil oynadı. Onyekuru da gününde değildi. Sağlık olsun haftaya 3 puan alır dönemi kapatırız. Güzel bir forvet takımı toparlayacaktir.
Nedense adana takımları istanbul takımlarına karşı,aşırı şekilde ezik davranıyorlar,sanki istanbul takımları beyefendi de biz de onlara boyun egerek kendimizi sevdirmeye ugraşıyorlar,bu yıllardır böyle.Oysa hep iddia ettim en kaba adanalı dahi istanbul insanından daha insandır,daha kabiliyetlidir,daha akıllıdır.Bizim genetigimiz çok çok zengindir.Yeterin artık bunu ögrenin.Son 35 yılını istanbulda geçiren biri olarak söylüyorum.yaşım 75.
Iskaladığımız toplar vurabilseydik olmadı Allah böyle istedi
Takım bal yapmayan arı misalı takıma 4 takviye şart yoksa 2 ileri bi geri bi bakmışşsın sezonu 9 bitirmişsin
İzletin sen birdaha yorum yapma Yorum yapınca sankii Turbeyler ağzıyla yapiyun
Bugün net gördük:Bir tarafta futbol oynamaya çalışan teknik bir takım,diğer tarafta oynatmamaya ve sakatlayıcı tarz faullerle karambol golüne ve hakeme endeksli bir takım..50 kere oynasak bu takım bizi yenemez..Bir santraforumuzun olmayışı bizi nelerden etti..Yazık gerçekten:)))Başlıkta saçma olmuş bu arada:))
Kötü oynamadik rakibimizden kötü oynamadik ama şuda bir gerçek rakip alanda basit top kayiplari var bu seviyedeki takima yakismayan şeyler kisaca güc meselesi istanbulun gücü bize yetmedi bizimde gücümüz başakşehire yeymedi saglik olsun forvetsiz bir takim bu kadar olur şu cagneyi sezon.başında alsaydik en az 6 puan fazlamiz olurdu

Yeni yorum ekle