“İnşallah Adana Demirspor Süper Lig'e çıkar”

Zeydan Karalar gündeme ve özel hayatına dair açıklamalarda bulundu. Sporla yakından ilgilenen Karalar, "İnşallah Adanamızın iki güzide takımı hem Adanaspor hem de Demirspor Süper Lige çıkar" dedi.

Adana Belediye Başkanı Zeydan Karalar, gündeme dair açıklamalar yaptı. Hobilerinin başında futbolun geldiğini belirten Karalar, gençliğinde Beşiktaş’ın efsanevi futbolcusu ‘Sarı Fırtına’ lakaplı Metin Tekin’e benzetildiğini söyledi:

“Özellikle çok hızlı ve fuleli oluşumu benzetirlerdi. Elbette Metin değildik, olsaydık zaten Beşiktaş’ta oynardık. Ayaklarım yer tuttuğu sürece futbolu ve yüzmeyi bırakmama kararındayım…”

Çocukluğundan bu yana Beşiktaş ve Adana Demirspor taraftarı olduğunu belirten Karalar, “Beşiktaş’ın maçı olduğu zaman kaçırmazdım ama belediye başkanı olduktan sonra eskisi kadar vakit bulamıyorum. 10 sene önce programımı ona göre yapardım. Şimdi maç saatlerinde ya bir toplantıda ya da kıydığımız bir nikahta oluyoruz. İnşallah Adanamızın iki güzide takımı hem Adanaspor hem de Demirspor Süper Lig’e çıkar” dedi.

Yorumlar

Besiktasi burda ziyanin 2 goluyle 2-0 yenmis ve o sene sampiyonluktan etmistik sevincten o gece uyuyamistim malum 10-0 in hesabi o gun kesilmisti..eminim o macta sizde cok sevinmissinizdir sayin baskan...
3-0
Adanayı bitirdin be zeydan istifa et.....
Başkanım Adanada iki takımı var Adana Demirspor veya Adana spor dur.Türk futbolu zaten bu 3 istanbul takımlarının yüzünden bir başarıya varamıyor.Bu düzen bitmeli derim.En büyük benim için bir Adana Demirspor sevğisi var içimde. Mavi Şimşek derim çünkü Seviyorum.
teşekürler başkanım ads için o sene bu sene olur işallah çaycuma-zonguldak dan selamlar.
Zeydan, seni iş yap diye seçtik ama icraatın yok gariban işçilerin ekmeği ile oynamandan başka !! Bu işi murat sancak başkan yapar sen karisma bence. Lafla peynir gemisi yürümüyor. Murat sancak gereğini yapıyor.
güzel yorum olmuş nokta
mersinde bana soruyorlar hangi tkm tutuyon diye bende demirspor deyince bana şoyle yan gozle bakıyorlar.bende ne var ne oldu diyorum biz adanaliyik hemşerim biz elin malafatıyla gerdege girmek diyorum.....
İnşallah Zeydan başkan. Bundan önceki belediye başkanının ne kadar etkisiz olduğunu anladık sen gelince. Belediye meclisinde muhalefetin hep iş yaptırmamak için çalışmasına ve hükümetin de sana köstek olmasına rağmen gümbür gümbür gidiyorsun valla. helal olsun, yolun ve yolumuz açık olsun...
Zeydan bey gümbür gümbür gidiyormuş biz mi göremiyoruz yoksa sizin gözünüz mü çok açık
Adana gibisin

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor