"İmam Gazali olayında bir suistimal yok"

Adana Demirspor 2.Başkanı İmam Gazali Hıradağı hakkında ortaya atılan iddaalara başkan Murat Sancak cevap verdi. 

Dimaks şirketinin Adana Demirspor'a yaptığı bağışı faizi ile geri istemesi gündemde iken, İmam Gazali Hıradağı hakkında bir iddaa atıldı. Dimaks'tan gelen bağış çeklerinin Mavi-Lacivertli takımın 2.başkanı İmam Gazali Hıradağı'nın borcuna karşılık aldığı belirtilmişti.

Konu ile ilgili olarak Başkan Sancak yaptığı açıklamada, "Çok değerli Adana Demirspor taraftarı, İmam Gazali ile ilgili bahsedilen 900-300 binlik çekler kendisinin kulüpten alacağı olan para karşılığında dönemin başkanı tarafandan ciro edilerek kendisine verilmiştir ve alacağından düşülmüştür. Nitekim ben geldiğimde hala 3.750.000 alacağı vardı. Kendisiyle yaptığımız görüşmede 750 bin + 200 bin bağış yapmıştır. Dönem dönem yöneticiler kulübe borç verir para veya çek geldiğinde  kendilerine çıkış yaparak borçtan düşülür. Bunda herhangi bir suistimal yoktur." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

imam bey veya diger adana demirsporlu idarecilerin bu spor işine siyaseti sokmamalrı gerekıyor. bakın zan altında kalırsınız. özellıkle adanalı idarecılerımız son gunlerdekı tartışmalara alet olmasınlar. sn. başkan çeker gider, bu hukumet gıder başka bır ıktıdar gelır ama ads bır yere gıtmez. bızler burda dogduk burda buyuduk burda ölecegız. gözle görülür bır gızlı savaş var. buda siyaet ile kucak kucagadır. bunuda sokan yapan sn. mevcut başkandır. para gelır gıder ama yalanlar gelıp gıtmez üzerınıze yapışır. bır adanalı olarak adanalı idarecilerimizi uyarıyorum. dolmuşa bınmeyın. para önünde egılmeyın.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor