İki kulüpten bir garip açıklama!

Adana Demirspor ve Adanaspor A.Ş., kente yapılan yeni stattaki koltukların renklerinin kırmızı-beyaz olması konusunda anlaştı.

Adana Demirspor ve Adanaspor A.Ş. kulüplerinin yönetim kurulu, kentte yapımı büyük oranda tamamlanan stattaki "koltukların rengi" tartışmasıyla ilgili yazılı açıklama yaptı.

Adana Demirspor:

"Adana Demirspor Kulübü ve Adanaspor A.Ş. olarak yapımı son aşamaya gelen yeni stadyumdaki koltukların renkleri ile ilgili Valilik ile daha önce yaptığımız görüşmelerde şehrimizde iki kulübün  olmasından dolayı, gelecek sezonlarda oynanacak maçlar göz önüne alınarak, herhangi bir kısıtlamanın olmaması ve taraftarların maçları bir arada izlemesi düşüncesi ile Milli Takımımızın renkleri olan Kırmızı-Beyaz'ın kullanılmasında mutabık kalınmıştı."

Adanaspor A.Ş.:

"Şehrimizin 2 güzide kulübü olan Adanaspor ve Adana Demirspor kulüpleri, yeni stattaki koltuk renkleriyle ilgili Valilik nezdinde daha önceki görüşmelerinde, şehirdeki 2 kulübün ileride oynayacağı maçlarda herhangi bir sınırlama olmaksızın taraftarın bir arada maç izleme düşüncesine destek anlamında Milli Takım renklerimizin kullanılmasında mutabık kalmışlardır."

Yorumlar

Bari koltuk rengi kırmızı beyaz olduysa stadın ismi Cumhuriyet veya Atatürķ veya 5 Ocak olsun. Konu milliyse, milli takımsa ulusalsa stadın ismi de Türkiye Cumhuriyeti olur, Atatürk olur hatta 5 Ocak olsun. Taraftarların %99'u evet der, çıkın sorun gardaşım.
zaten birlikte izlemek istemiyoruz ayn şehir takımları olabiliriz bunun adına derbi diyorlar onun için eskiden olduğu gibi bir arada izlemiyelim derbide yanımdaki adam arkadaşım eşşek şarkısını söyleyecek bende tempomu tutacağım yada ben turuncu erkegi bozar ipnelik soyunuzda var deyince yanımdaki badanalı benim ile tempomu tutacak ne alakası var biri 66 yıllık kulüp diğeri 80 yıllık kulüp bir koltuk rengini istedikleri gibi yaptıramıyor.
Adana Sahipsizdir .
Adanalı futbol severlerin hayallerini çalan ve bu vicdansız kararı alanların Allah işini gücünü rast getirmesin,hem bu dünyada hem ahirette cayır cayır yansın inşallah. Halk o koltukları en kısa zamanda söküp atacaktır kimsenin şüphesi olmasın.
Bu kararı alanlara İçimizdeki kızgınlık ve bu nefret gün geçtikçe büyüyecektir. Yanlıştan dönün lütfen. Mavi ve lacivert bizim hayat rengimiz. Anlamaya çalıştığınız an insana benzersiniz.
Ilk mac yakarız stadı olur biter
Ne uzattiniz kirmizi beyaz olsun hele stad bitsinde , stadi yillar sonra bulmusuz kilsizini arioz
Gerçekten tek derdimiz koltuk rengi olsun. Ha mavi olmuş ha turuncu olmuş ha siyah olmuş benim için önemli olan rahat bir şekilde maça giriş çıkış olacak mı olmayacak mı? Zira mevcut stada girerken ne sıkıntı çektiğimiz herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Yapılan stadın mevki itibariyle de ulaşımı zor olacağı aşikar. Üniversitede ulusal bazda yapılan herhangi bir sınavda dahi üniversite yolunda metrelerce araç trafiği oluyor. Bizim bunlara çözüm bulmamız gerekiyor.
Ne ekersek Onu İçeriz biz ne diyorsak o fazla söze qerek yok Üzmeyin Bizi Seviyoruz SİZİİİ!!!!
Aşaği türbün kırmızı beyaz olsun nasıl olsa başlanmiş yukarıda iki tkmın renkleri olsun bari ne şiş yansın ne kebab
zamanında valilikte toplantı yapıldı tartışıldı iki kulüpte razı oldu burda suçlu aranıyorsa her taraftar kendi kulüp yöneticisine baksın suçlu yöneticiler
Seyirci stadı doldurduğun da koltukların rengi zaten görünmeyecek... seyirci min. Forma ve bayrak rengi görünecek taskalaya gerek varmı
Büyüklerimiz çok iyi bilir Adanaya gelen takım futbolcusunun dizleri titrerdi seyircinin coşkusundan Adanaspor taraftarı Ads nin maçını izlemeye gider Ads liler Adanasporun maçını izlemeye giderdi nekadar güzel değil miydi yok ben önce kurtuldum adananın takımı biziz gibi sözler taraftarı böldü burada adanaspor şekerspor maçında adem atılgan yenineysen hürriyetten taraftar toplayıp şekersporlu desteğe gelmesi etikmiydi artık bırakalım şunu bunu bir olalım
Türkiye deki. Bütün. Takımların. Rengi. Var. Adananında. İki. Takımı. Var. Tartışma. Götürmez. Ozaman. İki. Takımın. Rengi. Olması. Lazım. Fenerbahçe. Galatasaray. Beşiktaş. Trabzon. Eskişehir. Bursa. Stadı. Hep. . Takımın. Renkleri
bir kerede muhalif olmayın be kardaşim. renginin ne önemi var, zaten seyirci dtlunca koltuk gvzükmez
Koskoca adana şehri bu kadar olmaz artık şimdi bursa nın koltuğu yeşil beyaz g saray sarı kırmızı fener sarı lacivert falan filan eskişehir kırmızı siyah denizli yeşil siyah bu adana stadının suçu ne acaba diyelim ki iki takım var hani demirsporun rengi nerde koltuklarda bari bir ondan bir ondan yapaydınız bu kadarı alan kimse ona bu akılı veren yada ikisindede ya beyin yok ya art niyetli konu milliyetçilik değil bayragımıza rengimize can feda o başka birşey
ammmaaan isterse pembe olsun nolacak
Ya bir bitsin de artik yeşil mi olur kahverengimi olur mor mu olur ne olursa olsun yeter bitsin artık gerekirse her tarfatar bir sprey boya alır koltukları biz boyariz
bari stadyumun ismini taraftara seçtirin. Atatürk Adanaya yakışır
Maksat üzüm yemek değil bağcıyı dövmek, mavi ve turuncu koltuk üretmek çok mu maliyetli

Yeni yorum ekle