HaberADS
  • Anasayfa
  • Adana Demirspor
  • Puan Durumu
  • Fikstür
  • Köşe Yazıları
HaberADS

Adana Demirspor odaklı bağımsız spor gazeteciliği. Hızlı, sade ve tarafsız.

Site

  • Anasayfa
  • Köşe Yazıları
  • Puan Durumu
  • Fikstür

Kurumsal

  • Hakkımızda
  • İletişim
  • Künye
  • Gizlilik

Beslemeler

  • RSS
  • Sitemap
© 2026 HaberADS. Tüm hakları saklıdır.
  1. Anasayfa
  2. Adana Demirspor
  3. Hilmi Bozkurt, Adana Demirspor’a veda etti
Hilmi Bozkurt, Adana Demirspor’a veda etti
Adana Demirspor

Hilmi Bozkurt, Adana Demirspor’a veda etti

Nadir Avşaroğlu21 Ağustos 20261 dk okuma1.514

Adana Demirspor Teknik Sorumlusu Hilmi Bozkurt, görevinden ayrıldığını açıklayarak mavi-lacivertli camiaya veda etti.


Adana Demirspor’un teknik direktörü Hilmi Bozkurt, görevinden ayrıldığını duyurarak mavi-lacivertli kulübe veda etti. Bozkurt, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda görev süresi boyunca kendisine ve çalışma arkadaşlarına destek verenlere teşekkür etti. Deneyimli teknik adam, Adanalı dostlarının yanı sıra amatör spor kulüplerinin yöneticileri ve antrenörleri, güvenlik görevlileri, altyapı ve üstyapı malzeme görevlileri, idari personel ile spor basınının temsilcilerine de teşekkürlerini iletti.

“ZOR GÜNLERİ ATLATACAĞINA İNANCIM TAM”

Adana Demirspor’un içinde bulunduğu zorlu sürece de değinen Bozkurt, camianın bu günleri geride bırakacağına olan inancını dile getirdi. Bozkurt, “Adana Demirspor camiasının zor zamanları en kısa sürede atlatacağına inancım tamdır” ifadelerini kullandı.

ADANA DEMİRSPOR’DAN HİLMİ BOZKURT'A TEŞEKKÜR

Adana Demirspor sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Kulübümüzde Gençlik Gelişim Programı Direktörü olarak göreve başlayan Hilmi Bozkurt, görev süresi boyunca genç futbolcularımızın gelişimine önemli katkılar sunmuş, altyapımızdan yetişen oyuncuların profesyonel futbola hazırlanmasında değerli çalışmalar gerçekleştirmiştir. Geçtiğimiz sezon ve bu sezon öncesi hazırlık süresince A Takımımızda Teknik Sorumlu olarak görev yapan Hilmi Bozkurt'a kulübümüze verdiği emekler ve hizmetler için teşekkür ediyor; bundan sonraki kariyerinde başarılar diliyoruz.”

Etiketler:Adana Demirspor

İlgili haberler

Eski Tercüman Ergel, Alacaklarından Feragat Etti

Eski Tercüman Ergel, Alacaklarından Feragat Etti

Adana Demirspor U11 ve U12 takımları çalışmalarını sürdürüyor

Adana Demirspor U11 ve U12 takımları çalışmalarını sürdürüyor

Adana Demirspor Yönetiminden Taraftara Anlamlı Teşekkür

Adana Demirspor Yönetiminden Taraftara Anlamlı Teşekkür

Adana Demirspor evinde Elazığspor’a 2-0 mağlup oldu

Adana Demirspor evinde Elazığspor’a 2-0 mağlup oldu

Yorumlar