"Her gün daha fazla çalışıyorum"

Adana Demirspor'da Tarık Çamdal 4-2 kazanılan Ümraniyespor maçının ardından eski performansına geri döndüğü ve daha iyi olacağını belirtti. 

Ekran Zengin'in tekrar takıma dönmesi ile ilgili açıklamada bulunan Çamdal, "Erkan abi ile ben 2011 yılında tanıştım ve o günden beri beraberiz. O bizim takım için çok önemli bir isim. Bugün de herkes gördü. Çok az idman yaparak maça çıktı. Maşaallah o yaşına rağmen sahanın en iyilerindendi." ifadelerini kullandı.

Takıma daha fazla katkı sağlamak için çok çalıştığını ifade eden 29 yaşındaki oyuncu, "Adana Demirspor'da gösterdiğim performans ile tekrardan futbola geri döndüğümü söyleyebilirim. Geçen sezon başkanımız Murat Sancak beni takıma kazandırdı ve yeniden bir çıkış yakaladım. Allah'a şükür bir sakatlığım yok ve maçlarda da elimden geleni yapıyorum. Takımıma katkı sağlamak için her gün daha fazla çalışıyorum." dedi.

Yorumlar

gerçektende tarık bu sene çok iyi...erkan ise her zamanki gibi ustalıgını konuşturuyor..fakat daha takım olamadık inşallah ümit özata ragmen oda olacak çünkü takim bu ligin üstünde bir kadroya sahip..
içeriye daha fazla girmelisin tarık ama genel anlamda gayet başarılısın devam çalışmaya

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor