"Hedefimiz şampiyon olmak"

Adana Demirspor'un yeni teknik direktörü Uğur Tütüneker, Adana'ya geldi.

Deneyimli teknik yaptığı açıklamada şampiyonluk yaşamak için buraya geldiğini belirtirken, "Adana Demirspor gibi bir camiaya gelmek benim adıma çok sevindirici bir durum. Birçok kulüpte çalıştım. O kulüpleri iyi bir yerlere getirdiğim gibi, inşaallah Adana Demirspor'u da istediği noktaya getiririz. Hedefimiz sezon sonunda şampiyonluk yaşamak. Bunun için buraya geldim." ifadelerini kullandı.

Uğur Tütüneker açıklamalarına şu şekilde devam etti,

"Öncelikle takımdaki arkadaşları bir tanıyalım ve görelim. Bu sezon oynadığı maçları televizyondan izleme şansım oldu. Takım içerisinde sakatlıklar olduğu bilgisini aldım. Başkan Murat Sancak çok iyi bir insan. Dün aradılar, görüştük ve bugün takımın başına geçiyorum. Bu ligde en önemli şey iyi bir takım olmaktır. 2 takımı Süper Lig'e çıkardım, 4-5 takıma da vesile oldum. İlk maçımızda Adana Derbisinde Adanaspor takımı ile karşılaşacağız. Hem futbolculuk hem de teknik direktörlük yaşantımda Adana Demirspor'a karşı birçok maça çıktım ve Demirspor taraftarlarını çok iyi biliyorum."

Yorumlar

Hocam hoşgeldin bizi şampiyon yap ne istersen verelim
hoşgeldin hocam başarılar.inşallah tüm temenniniz gerçek olur.
Uğur hocam sen beyefeni kişilikli birisin ne işin var eşkiyaların içinde yılmaz vuralıda böyle karşılamışlardı sonra ne anası kaldı ne karısı sana 3 hafta ömür biçiyorum fazladan 1 hafta vermem
yahu kaplanlar sen ne değişik bişey çıktın. Adanasporda bu kentin takımı umarım başarılı da olursunuz, önümüzdeki derbi maçındada sana ve takımına başarılar dilerim. Ama güzel kardeşim bu demek olmuyor ki gelip Adanademirsporu konu alan bir sayfada ileri geri yorum yapıp şekil yapacaksın. Belliki 13-14 yaşlarına bir veletsin eğer Adanalıysan şunu iyi bil dedelerin kesin demirsporludur çünkü onların takım tuttuğu senelerde adanaspor diye bir takım yoktu yani bir mecrada gelip adanademirsporu eleştireceksen, buna ne senin tevellütün nede takımının tevellütü yetmez. Burda gelip hiç haddin olmadan eşkiya felan diyeceksin yılmaz diyeceksin vural diyeceksin ana felan diyeceksin yürü git işine erkenden yat sabah kreşemi gidiyosun anaokuluna mı başladın nerdeysen geç kalma. Kapağıda iyi sık hava almasın koçum.
Ne zorunamı gitti arkadaş yazdıklarım gerçek degilmi kimleri yerin dibine sokmadınız haa birde ben senin takım tarihini senden daha iyi biliyorum nasıl maç sattıgınızı nasıl maç ayarladığınızı finallerde nasıl orana oynadığınızı anladınmı beni hadi şimdi kumda oyna biryerlerine bişey batmasın
şimdi eskiiiiiii günlerimizi aramıyoruz sannnnnnma neyse boşver tüm her şeyi demirsporum yaşa......
stoke nerde kardeşim açıklama yapsanıza ne izinmiş maşallah bi gelemedi adam
stokeeeeeeee nerdeeeeeee
izini bitmedimi daha stokes in
açıklama bekliyoruz stoke ne zaman dönecek artık sivas macında oynasada bi görsek
Stokes gitti adda gitti. Gelecek gibi de durmuyor .
Korkarım stoke da sorun var ???

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor