"Hedefimiz Avrupa'ya gitmek"

Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella, son maçlarda hem beraberlikler hem de mağlubiyet aldıklarını hatırlattı.

"Hedefimiz Avrupa'ya gitmek"

Takımın hedeflerini de aktaran Montella, şöyle konuştu, “İlk 10’da zaten varız, orada da kalacağız. İlk 10 hedefini zaten tutturduk, şimdi ikinci hedefimiz Avrupa’ya gitmek. Bunun için her şeyimizi vereceğiz. Çünkü motivasyonlar eksik olmuyor. Geldiğimiz günden itibaren başkanımızın inancı da bu yöndeydi. Onun motivasyonu, enerjisi bizleri buralara kadar getirdi. Biz de biliyoruz ki her türlü Avrupa’ya oynayabilecek potansiyeldeyiz. Sonuna kadar inanarak, birliktelikle beraber kovalayacağız hedefleri.”

Yorumlar

Semih le mi gidecez Avrupa ya :)) allsskina Trabzon un ilk gölünde Semih in Yusuf a hamlesine bir bakın :))uhdrujvvkk
AVRUPA YOLUNDA HOCAMIZA GÜVENİMİZ TAM HAYDİ MAVİ ŞİMŞEKLER
Avrupa'ya gitmek marifet değil. İyi oynamak, nam yapmak önemli. Haydi hayırlısı olsun. Oraya gidip ÜLKEMİZE puanlar kazandıran takımlar gitsin. Allah yolumuzu açık etsin. Başarılar dilerim.
Hataydaki içten sıcak samimi görüntülerden sonra gözümüzde bir kat daha büyüdün bizdensin bizde kıymetini bilelelim şunuda yazayım türk milli takımı hoca aramasın hocanın kralı adanada nokta
İnşaallah bu yönetim, bu teknik ekip, üç, beş takviye ile Avrupa daha iyi ve orada rezil olmadan daha iyi olur düşüncesindeyim. Bu yıl ilk alt, yedi iyidir üstü ballı kaymak

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor