Hazırlıklar tamam

Adana Demirspor TFF 1.Lig'in 13.haftasında oynayacağı Giresunspor maçının hazırlıklarını tamamladı.

Kulüpten yapılan açıklamada, "Adana Demirspor'umuz yarın karşılaşacağı Giresunspor maçının hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.Takımımız son çalışmasını Giresunspor tesislerinde yaparak kampa girdiAdana Demirspor'umuz yarın karşılaşacağı Giresunspor maçının hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.Takımımız son çalışmasını Giresunspor tesislerinde yaparak kampa girdi." ifadelerine yer verildi.

Hakan Kutlu'dan ziyaret

Giresunspor teknik direktörü Hakan Kutlu antrenman öncesinde yardımcıları ile birlikte teknik direktör Uğur Tütüneker'in yanına gelerek başarı dileğinde bulundu.

Yorumlar

Internete haber düştü.bakabilirsiniz. büyük başkan büyük demir spor sevdalısı büyük adana sevdalısı en büyük ve paralı başkan kusa bir süre önce sağlık bakanlığının ihalesini almış. Yurtdışından sağlık ürünleri ithal etmiş. Bu ithal edilen ve sağlık ürünü olanların kullanım bitim süresine 3 ay kaldığı tespit edilmiş.ve % 1800 karla insanlara satılmış.... ey adanalılar ey demirspirlular adana demirspor tarihine bir başkan tipi daha eklendi...mutlu olun.... alkış alkış alkış... paralı askerler alkış... ads şampiyonlar ligi kupasını alsaki ne yazar... sizin için sorun yok zaten siz neyi sirguluyorsunuzki ???
galibiyet inşaallah
Yazmayım diyorum ama. Uğur senden hoca olursa ! Olur. Hakan bile senden iyi. Ulan bari şapkayı aç oyuna saygın olsun. Yetenek fukarasın.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor