"Havaya girmek yok"

Adana Demirspor yeni transferleriyle Balıkesir'de harikalar yarattı. Ligin 18. haftasında Ekol Hastanesi Balıkesirspor'u 6-1 mağlup eden mavilacivertli ekip çıkışını sürdürdü. Teknik direktör Uğur Tütüneker, atılan yarım düzüne gol sonrası oyuncularını kutladı ve ardından şu cümleyi kurdu, "Havaya girmek yok."

NOKTA İSİMLER ALDIK
Muhammed, Dibba, Hasan ve Erkan'ın ilk kez forma giyip yıldızlaştığı maçta özelikle Da Amat Dibba iki gol ve iki asist ile dikkatleri üzerine çekti. Takım olarak iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirten Tütüneker, iyi transferler yaptıklarını anlatarak, "Ligi bilen, nokta oyuncular aldık. Dolayısıyla bu maçı farklı kazandık" ifadelerini kullandı.

BİR İKİ TRANSFER DAHA
Tütüneker, "İyi konsantre olduğumuzu düşünüyorum. Sadece bu maç değil diğer maçlarımız da bizim için çok önemli. Tek tek bakıyoruz, bu ligin çok zor olduğunu yıllardır yaşadık ve yaşıyoruz. Hiç havaya girmeden Boluspor maçına odaklanıp yolumuza devam etmek istiyoruz. Transferlerimizin çoğunu yaptık, eksik ve sakatlıklar yüzünden 1-2 transfer yapabiliriz" diye konuştu.

'GALİBİYET SERİSİNE İHTİYACIMIZ VAR'
Maçı iyi konsantre olarak kazandıklarını söyleyen tecrübeli teknik adam Uğur Tütüneker, "Üst ligi istiyorsak gelen oyuncularla birlikte galibiyetlerimizi sürdürmemiz lazım" yorumunu yaptı.

Yorumlar

Şu adamın resmini kaldırın be sayın yöneticim Başkan adayı olan beyefendi kim
Uğur hocam, oyunculuk ve hoca kariyerine laf söylemek bana yakışmaz. Ilk yarı için ben seni çok savundum.alinan oyunculardan sen sorumlu değildin cunki. Ama bu yari iş değişti. Kanımca yönetim alınabilecek kaliteli oyuncuları aldı.. şimdi top sizde. Kadroyu hazırlamak, maçların analizi, rakiplerin durumunun gözlenmesi oyun değişim plan ve anlık çözümleri....artık top sizde... olaki üstteki rakiplerde tüm maçları aldı diyelim.siz ilk ikiye giremediniz.ama playof var...ordan çıkacaksınız..... beklentiler budur...beklentileri bilin ve takımınızı hazırlayım...vallahi burası adana burası sıfır bir...arkanızdaki türubunden koro halinde sesler duyarsınız.. hayatın malesefki bir gerçeği bu....şansınız bol olsun.....

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor