"Hakemler kendi analizini yapsın"

Adana Demirspor, Osmanlıspor ile kendi evinde oynadığı ve 0-0 biten karşılaşmanın ardından teknik direktör Ümit Özat hakem Kutluhan Bilgiç'i hedef aldı.

Ümit Özat, 8. dakikada penaltı bekledikleri pozisyonla ilgili de yorumlarda bulunarak, "Devre arasında pozisyona baktık ve çok net penaltıydı. İstanbulspor maçında olduğu gibi bu maçta da verilmeyen bir penaltı var. Biz haftaiçi analizden başımızı kaldıramıyoruz. Hakemler de kendi analizini yapsın. Futbolu bilmekle futbolu yorumlamak aynı şey değil. O penaltıyı vermeyeceksen hangi penaltıyı vereceksin? 8’inci dakikada öne geçseniz, bu oyun nerelere gidecek" diye konuştu.

Yorumlar

Hoca hakem kendi analizini yapsında sende kendi analizini yap.sağaçıksız top oynadık.elinde civa gibi sağaçık süleymanı sağbeke koyup,sağbekide sağaçığa koyarsan kanadı kırık kuş gibi olursun.hakan bilgiçden doğru dürüst bir tane orta gelmedi.hakanın o gol pozisyonundan başka pozisyonu yoktu ve takımada hiçbir katkısı olmadı.süleyman sağaçık olsaydı enaz 10 tane orta yapardı kimbilir gol veya gollerde atabilirdi.ama ümit hoca buna izin vermedi.şimdi yine kimse süleymanın yeri sagbek demesin.geçen seneki istatistiklere baksın.süleyman geçen sene 31 maçta 8 gol atmış.bir sağbek bukadar gol atabilirmi.belki gecen sezon bazı maćlarda oyuncu yokluğundan ve mecburiyetten sağbek oynamış olabilir.ama süleymanın gerçek yeri sağaçıktır..buda yetmiyor gibi maça andersonla başladı cıkana kadarda bir kişi eksik oynadık.bufa yetmiyor gibi takıma gol lazım birde üstüne poteyi çıkarıyorsun.kim atacak golü.poteyi cıkarmakla rakibin ekmeğine iyice yağ sürdün.sahayada yanlış kadro çıkardığın içinde sürekli yanlışlarını düzeltmek için yaptığın oyuncu değişikler birşeye yaramadı.çünkü yaptığın yanlışlıkları düzeltmekten gol atmayı bile düşünemedin .yanarım yanarımda şu takımın başına bir rahmetli metin tütel gibi bir sakıp özberk gibi hatta rahmetli Ali hoşfikirer gibi bir hoca gelmedi.
Hele hele şu solbek batuhanı amatör kümede oynatırsam şerefsizim.nekadar berbat rezil bir oyuncu.ona futbolcu diyemiyorum.allahını severseniz yokmu altyapıda bir tane solbek.o oynasın.hiç olmazsa bizim çocuğumuz deriz bağrımızdan çıktı deriz.hataları olabilir deriz.bu batuhan nedir allah aşkına.al andersonu vur batuhana.bunlardan bir cacık olmaz.
allah belanı versin hırsız hakem

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor