Hakem Kerim Avcı'ya ikinci sarı kartı gösteremedi!

Adana Demirspor ile Altay karşılaşmasında 57.dakikada Traore'ye ikinci sarı kartı gösteren hakem Ümit Öztürk, Kerim Avcı'ya ikinci sarı kartı gösteremedi. 

Mavi-Lacivertli takımın 80.dakikada attığı golden sonra Altay'ın oyuncusu Kerim Avcı, Okan Alkan'a çok sert bir faul yaptı. Kerim Avcı topa müdahale etmek yerine Okan Alkan'a sert bir şekilde vurdu. Maçın hakemi Ümit Öztürk, sarı kartı olan Kerim Avcı'ya ikinci sarı kartı gösteremedi ve ikinci sarı kartın ardından kırmızı kartla oyun dışına gönderemedi. Mavi-Lacivertli oyuncular bu kararın ardından itiraz ederken maçın hakemi 'Ben pozisyonu gördüm. Faul verdim Sarı kart gerektirecek bir durum yok' dedi.

İşte o pozisyon ve yorum sizlerin,

Yorumlar

bu hakemin haberinin altına yorum atmıştım kırmızı için bahane arayacaklar aman dikkat diye korktuğumuz başımıza geldi. dediğim gibi erzurum ve bursa varken bizi istemiyorlar ve bizim çıkmamamız için ellerinden geleni yapacaklardır
Burada haksızlık yapıldı. Ama sen maçlara çıkıp aslanlar gibi oynayıp kazanacan. Ama bu hafta hem sıcak hem kondisyon çok kötüydü. Akyüz villa Erkan sahada yürüdüler. Diğer oyuncular açıklarını iyi kapattılar helal olsun. Altay farklı alabilirdi. Hasan işte klas oyuncu daha önce demiştim dinamo gibi. Hasan Okan bunlar takımı sırtladı bu hafta.
Iyiki gostermedi haftaya erzzurumsporla maclari var cok onemli bir oyuncu eksikligi erzurumun elini kuvvetlendirirdi

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor