Hakem hatalarından dert yandı

Hakem hatalarından yakınan Başkan Mehmet Gökoğlu da,“Denizlispor maçıyla başlayan şansızlığımız, Ümraniye maçıyla devam etti. İstanbulspor maçı da dahil 3 maçta penaltılarla puan kayıpları yaşadık. Hakemlerin yaptığı hataların cezasını biz çektik. İstanbul maçından sonra Yusuf Namoğlu’nu aradım haksız penaltı ile ilgili görüntüleri izlemesini rica ettim. Ve bu değerlendirmeyi yaptıktan o maçın hakemine 3 hafta maç verilmedi” dedi.

ART ARDA HAKEM  HATALARI
“Sarıyer’le oynadığımız kupa maçında da art arda verilen iki penaltı neredeyse maçı kaybetmemize neden olacaktı” diyen Başkan Gökoğlu, “En son oynadığımız Ümraniye maçı ise bizim için tam şok oldu. Verilen iki penaltıya da baktığımızda ikisinin de haksız olduğunu görüyoruz. Biz o maçı bir şekilde hakem hatasıyla kaybedecektik. Öyle de oldu zaten” dedi.

KONUŞACAĞIMIZ GÜNLER YAKIN
Ümraniye maçından sonra da Yusuf Namoğlu’nu defalarca aramasına karşın ulaşamadığını dile getiren Gökoğlu, “Telefonlarıma dönmedi. Şimdilik sessiz kalıyorum ama Adana Demirspor Kulüp başkanı olarak sessizliğimizi bozacağım gün de gelecek. Şu anda Gazişehir maçını düşünüyoruz. Bu maçı kazanmak zorundayız. Başka hiç bir alternatifimiz yok. Futbolcularımızın moralleri yerine geliyor. Dayanışma üst seviyede. Bu kötü gidişe dur diyeceğiz” diye konuştu.

Kaynak : BÖLGE GAZETESİ

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor